ترس رژیم صهیونیستی از انتقام از ایران – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسرائیل تایمز، نی بنی گانتز، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی روز شنبه در بیانیه ای اعلام کرد که به هرگونه حمله احتمالی جمهوری اسلامی ایران به شهروندان صهیونیست در ترکیه با «تصمیم» پاسخ خواهد داد.

در همین راستا دفتر وزیر جنگ رژیم صهیونیستی شنبه گذشته بیانیه ای صادر کرد گانتز او نوشت: «من از همه اسرائیلی‌های مقیم ترکیه می‌خواهم از دستورالعمل‌های نیروهای امنیتی پیروی کنند.

گانتز در این بیانیه آمده است: «اسرائیل در تلاش است تا تلاش‌های ایران برای حمله را خنثی کند و آماده پاسخ قاطع به هرگونه حمله به شهروندان اسرائیلی در هر کجا که رخ دهد، است».

پس از گزارش برخی منابع از نقش رژیم صهیونیستی در برخی اقدامات تروریستی در ایران، این رژیم سطح هشدار برای شهروندان واجد شرایط سفر به ترکیه را به بالاترین سطح رساند.مقامات رژیم صهیونیستی از ترس انتقام‌جویی ایران، خواستار دارندگان آن شدند. از تمام پاسپورت های صهیونیست ها خروج از کشور همسایه ایران به خصوص ترکیه شده است اند.

پس از حملات تروریستی به سردار شهید «حسن صیادخداییدر تهران، ترس از انتقام گیری ایران در سرتاسر سرزمین های اشغالی گسترش یافت. این ترس و اضطراب به ویژه پس از “نفتالی دختراننخست وزیر رژیم صهیونیستی در شرکت در مراسم «رقص پرچم» در بیت ماسینا وی بدون نام بردن از کشور یا شخص خاصی، تلویحا به ارتکاب اقدامات تروریستی علیه شهید خدایی در تهران اعتراف کرد.

پیش از این نیز روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز در گزارشی مبسوط از کشته شدن شهید خدایی در تهران توسط ارتش رژیم صهیونیستی خبر داده بود. تابش – تشعشع مذاکرات هسته ای ایران با کشورهای غربی انجام شده است.

این ترس و وحشت حلقه انتقام جویانه رژیم صهیونیستی در ایران در دیدار سردار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با خانواده شهدا در 30 خرداد بود. صیادخدایی او اصرار داشت که انتقام خون خود را از دشمن بگیرد.