ترس دشمن از ظهور جوانان انقلابی – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر، آیت الله رسول فلاحتی پیش از ظهر یکشنبه در دیدار «امت رسول الله» در مصلی اعظم امام خمینی (ره) رشت با اشاره به سخنان خود ادامه داد اما مسلمانان پس از آن نیز با دو بال علم و بصیرت به حیات خود ادامه دادند. رسالت پیامبر: در طول تاریخ اسلام، مسلمانان در این دو جناح موفق شدند که توانستند از اصول قرآن و سنت پیامبر صیانت کنند.

وی افزود: معرفت خدا، رسول خدا، اهل بیت.آ) و کتاب خدا می تواند ستون محکمی برای اهل اسلام شود تا از ایمان خود محافظت کنند و از علم سه گانه وضعیت سخت و تلخ را درک کنند. گانش حمایت و قرار دادن خود در مسیر او.

امام جمعه در ادامه در رشت با بیان اینکه فقدان بصیرت گاهی باعث می شد مسلمانان نتوانند دین خود را به درستی ادا کنند، تصریح کرد: بصیرت موجب تحلیل صحیح انسان می شود و یکی از راه های افزایش بصیرت، بندگی خداست، اما این خدمت باید از صمیم قلب انجام نشود

او دشمنان ملت ایران را می شناسد

وی با بیان اینکه بصیرت مردم را متوجه بحران می کند و به آنها قدرت تفسیر بحران و ایستادگی در برابر بحران آفرینان را می دهد، ادامه داد: امام راحل در سایه قرآن و عترت تربیت شد که خلق کردند چنین. مردم، پس در سایه اسلام اهل علم و اهل علم شدند.

آیت الله فلاحتی در ادامه با بیان اینکه دشمنان مردم ما را به خوبی می شناسند و معتقدند اگر کشور به راهی که می رود ادامه دهد، شاهد نابودی خود خواهند بود، تاکید کرد: بر این اساس با ایجاد یک روحیه روانی با این مردم رفتار کردند. جنگ و زمینه ای برای فساد ایجاد کردند.

وی با بیان اینکه ما دشمنان خود را می شناسیم می توانند مردم را از راه ایمان به کفر دور کنند، تصریح کرد: ایران ملت با ایمان است. بیشترین ملت تاریخ بشریت است.

نماینده ولی فقیه در استان گیلان با اشاره به اینکه در تاریخ دو قدرت رم و ایران وجود داشته و اکنون قدرتی که مردم ایران می بینند در تاریخ وجود ندارد، افزود: ملت ایران امروز ایمان دارد. و رفتار خداپسندانه و عدالت و پاکی در داخل کشور پیروز شده است و این پیروزی برای دشمن قابل قبول نیست.

وی با بیان اینکه دشمن حقیقت مردم ما و پیشرفت انقلاب را می داند، گفت: در آن ترقه می اندازند و برخی نامردها را تحریک می کنند، راه به جایی نمی برد.
مردم و دولت ها، مبارزان آزادی و انقلابیون آنها را به جای خود خواهند نشاند.

وجود زائران اربعین حسینی 21 میلیون در تحلیل دشمن نه گنجد

امام جمعه رشت خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی بخشی از شعله روشن بعثت و حکومت پیامبر اکرم(ص) است و باید به همه نسل ها بگوییم که اگر می خواهیم حکومتی بر اساس قرآن و سنت رسول الله داشته باشیم. خداوند. خدایا این زالوها و دشمنان اسلام و حکومت پیامبر همیشه کند خواهند بود و قرآن ما را رها نمی کنند، ادامه داد: شهادت افتخارشان است. پرورش دهنده است.

وی با بیان اینکه دشمن از رشد جوانان ما می ترسد و نمونه آن سرود سلام فرمانده است که هزاران جوان نسل جدید را به کار می اندازد، گفت: تحمل چنین فعالیت هایی برای دشمن سخت است. . . مردم می ایستند و انتظار داریم هر روز بهانه بیاورند.

آیت الله فلاحتی با اشاره به اینکه دشمن بداند 43 سال از انقلاب اسلامی می گذرد و به نیم قرن نزدیک می شود و هر روز نسل جدیدی به آن می پیوندند، افزود: کربلا در طول تاریخ هنوز شاهد وجود بیش از آن نبوده است. 21 میلیون زائر و اینها در تحلیل دشمن است. نه گنجد.

وی با تاکید بر اینکه کسانی که مسجد و قرآن را آتش زدند بدانند که مردم بیشتر به خدا و قرآن و مسجد گرایش پیدا می کنند، گفت: این اقدامات جز قدرت، شجاعت، بصیرت و شجاعت و هر روز به دنبال نداشت. . امروز جوانان ما به حجاب تمایل دارند. بیشتر خواهند دید.