تردد در تمامی محورهای ارتباطی استان بوشهر – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانعبدالکریم اخترشناس در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: پس از بارندگی شدید شامگاه پنجشنبه چندین محور ارتباطی در استان بوشهر به ویژه بزرگراه خلیج فارس در دو نقطه برازجان – دالکی محدوده شهر راهدار و کمربندی برازجان، میدان مایوه و تره بار (اعم از جاده های جلو و عقب) مسدود است.

همچنین فرمود: بزرگراه هم سیراف پل پنج کیلومتری اون ایستاد تا ورودی شهر خدای من (جاده عقب) و ادامه همان جاده سراسری روبروی شهر بووری آنها نیز عصر امروز مسدود شدند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر اعلام کرد: چندین راه روستایی از جمله لاور – دشت – پلنگ و شنبه – درویشی امروز به مدت چند ساعت مسدود شد.

وی افزود: محور شریانی اهرم – منطقه فراشبند تونل پیامبر اکرم (ص) استپ) کوه ها نیز ریزش کردند و با تلاش راهداران و سایر امدادگران در شهرستان های دشتستان، تنگستان و دشتی راه های مسدود شده باز و رانش زمین پاکسازی شد.محور اهرم – فراشبند نیز زمین است.

این طالع بینی ادامه داد: بر اساس اعلام مرکز اداره راه بوشهر، هم اکنون تمامی محورهای ارتباطی استان باز است و تردد در آنها جریان دارد.

گفت: طبق عاقبت در دسترس نیست با توجه به آرامش هوای فردا و فردا در استان و احتمال آبگرفتگی در محور ارتباطی، از کلیه همکاران استان و راهداران تقاضا می شود پیش از اقدام، وضعیت راه های شهرستان را مطلع کنند. سیستم ارتباطی 141 در صورت لزوم.