تربیت کتابخوان باید مقدم بر تأسیس کتابخانه ها باشد – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، عبدالعبدالعبدینی در دیدار با مهدی رمضانی دبیرکل کتابخانه ملی گفت: قبل از راه اندازی کتابخانه، کتاب یک خواننده تزکیه کنید و این مهم نیاز به تمرکز بر فرهنگ سازی دارد.

وی ادامه داد: خداوند در اولین کلمه ای که برای پیامبرش می فرستد فرمودرا بخوانید باسیم خاخام الذی خلق»، زمانی در جامعه فقط 17 نفر باسواد بودند که از این 17 نفر، 12 نفر فقط سواد می خواندند و 5 نفر می خواندند، می نوشتند و می نوشتند.

امام جمعه قزوین گفت: هیچ مفسری نیست که بگوید این آیات اولین آیاتی نیست که خداوند در قلب پیامبر اعظم نازل کرده است.پ) در این آیات نازل شد، زیرا خداوند تا روز قیامت با همه مردم در سراسر جهان صحبت کرد.

نماینده حاکم شرع در استان قزوین گفت من خالق شما هستم و در آیات بعدی می فرماید که ذات خدا مقدس است و انسانهای شریفی وجود دارد ما و خدا، خدا خودش مقدس است و انسان را هم آفریده است. بر اساس کرامت

وی خاطرنشان کرد: این آیات اول سوره است به دار آویخته شد همه مسلمانان یا مسلمانانی که درس می خوانند به خوبی می فهمند که خداوند متعال در فضا، آموزش، مدرسه، خواندن و نوشتن صحبت می کند.

آیت الله عابدینی تأکید کرد: خداوند در این آیات خود و سپس پیامبرش را معلم معرفی می کند، خداوند «رب الاولیاء»، مردم «و دارند کارما است گذشته «آدم»، کتاب ما قرآن کریم است که برای کرامت مردم نازل شده است، همان چیزهایی که در جامعه ما حقشان داده نشده است.

امام جمعه قمه تصریح کرد: ما نیامده ایم که کرامت انسانی را تامین کنیم، اگر متعهد به کرامت انسانی بودیم حجاب خیلی بهتر از این بود. موضع مهندس دینی درباره حجاب این است که حجاب زاییده عفاف است، یعنی اگر پاک باشد، حجاب هم هست.

وی افزود: عفاف مولود نجابت در دیدگاه، روانشناسی و تعلیم دینی است. ، عفت از کرامت های مولود است. است.

نماینده حاکم شرع در استان قزوین گفت: کرامت هم مولود کرامت است خدا می فرماید.در اکرمکم به خدا قسم حمله کنید«، کرامت او هم زاده می شود، البته خدمت اجباری و غیره صورت این نیست، بلکه هدف از عبادت است پیشرفت علمی و یک داستان عاشقانه

آیت الله عابدینی گفت: عبادت نیز مولود ایمان است، خداوند ما را در کلام خود می آفریند، اما کلام مملو از اساس ایمان است شهید معتمری، پاسخ سؤال اساسی را به ویژه در سوره حمد می گوییم.

وی خاطرنشان کرد: خداوند به موسی فرمود:آ) گفت خدایی جز من نیست، بعد از عبادت می گوید که زاییده ایمان است، طبق آیات قرآن عقل ما در روح و اراده ما عاقل خواهد بود.

امام جمعه قزوین گفت: همه مردم هر جا که هستند شکست می خورند زیرا عقلشان عاقل نیست یا اراده شان قوی نیست.

نماینده حاکم شرع در استان قزوین تاکید کرد: اساس کتاب با خداست، هر کجای دنیا برویم کتابی که بزرگتر از تورات و پروردگار و قلم باشد پیدا نمی کند و نشان دهنده اهمیت علم و دانش