ترافیک سنگین وسط ورزشگاه استقلال/ بازیکنی می رود؟ – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر، سرمربی استقلال به تدریج این تیم را برای فصل آینده آماده می کند. آنها نه تنها تعدادی از بازیکنان خود را حفظ کردند، بلکه خریدی هم کردند، اما یکی برای وسط.

یکی از سخت ترین قسمت های پیش فصل استقلال مرکز این تیم بود. اینکه مهدی مهدی پور ثابت ترین بازیکن استقلال در تمام بازی های این تیم بود و بهترین همبازی او بازیکنی به نام زبیر نیک نفس بود که حتی در آن زمان، اولین بار در استقلال، حتی عملکرد قابل قبولی داشت.

با تمدید قرارداد مهدی پور و حضور نیک نفس، استقلالی ها برای فصل آینده تیم مرکزی ثابتی دارند. همچنین روزبه چشمی قرارداد خود را تمدید کرده تا جزو گزینه های حضور در این زمینه باشد و باید بازیکنی به نام سعید مهری را که از فصل گذشته در این تیم حضور دارد در ترکیب خود داشته باشد.

اما استقلالی ها یکی از محدودیت های لیگ برتر را برای خرید این جایگاه کنار گذاشته و یک بازیکن جوان به نام امید حمیدی فر از صنعت نفت را به خدمت گرفتند تا تعداد بازیکنان در پست را افزایش دهند.بازیکن مرکزی (با مشخصات متفاوت). استقلالی ها در این پست تقریبا روی بازیکن تمرکز دارند.

حضور 5 بازیکن در یک پست بسیار غیرواقعی به نظر می رسد و به همین دلیل می توان تصور کرد که پس از شروع تمرینات استقلال با هدایت ساپینتو، احتمال جدایی حداقل یکی از میانی های استقلال با این فکر وجود دارد. یک مربی جدید