ترافیک سنگین در محور مواصلاتی استان سمنان – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانسرهنگ در گفتگو با خبرنگار مهر تقی کبیری درباره بازگشت مسافران از سفر و تردد در جاده های استان سمنان در اوایل هفته جاری توضیح داد: با عصر یکشنبه تردد در تمامی محورهای استان سمنان سنگین و لغزنده است.

وی با بیان اینکه ترافیک در جاده گرمسار – تهران و مسیر استان های گلستان و مازندران به سمنان سنگین است، گفت: رانندگان برای بازگشت عجله نداشته باشند.

رئیس پلیس راه استان سمنان با بیان اینکه ترافیک در محدوده ایوانکی به پاکدشت بسیار سنگین است، تاکید کرد: تردد با وجود ترافیک روان و قانونی است.

کبیری با بیان اینکه رانندگان در هنگام خستگی و خواب آلودگی و همچنین سرعت غیرمجاز و تخطی از سرعت و رانندگی طولانی مدت از خودرو خارج شوند، افزود: به رانندگان توصیه می شود سرعت مجاز را رعایت کنند و حتماً دچار سردرگمی و تغییر مسیر نشوند.

وی بزرگترین تصادف 48 ساعت گذشته را تایید کرد: انحراف از جاده سمند و برخورد با نگهبان در کیلومتر 12 جاده آبسرد – ایوانکی که سه نفر مصدوم شدند، واژگون شد، پراید در حدود 42 مایلی میامی قرار داشت. -جاده سبزوار یک کشته. و سه مصدوم و یک تصادف موتور سیکلت تیبا در محور 35 کیلومتری منا _ آرادانا (شهرک چارطاق) با دو مجروح بزرگترین تصادف بود.

رئیس پلیس راه استان سمنان انحراف از جاده ال 90 و برخورد با تپه در 8 کیلومتری پایگاه فولادی در منطقه شهمیرزاد که منجر به کشته شدن یک نفر شد را از دیگر حوادث این استان دانست. حدود 35 کیلومتری جاده دامغان – شاهرود که سه نفر مجروح شدند تصادف دیگری بود.