تایلر عصر معتقد است که او آنجاست ، همراه با لوک دانچیچ و افراد دیگر


عصر تایلر هیچ مشکلی با اعتماد ندارد.

گارد میامی هیت معتقد است که باید با ظهور سوپراستارها لوک دانچیچ (ماوریکس) ، سه یانگ (هاوکس) و جا مورانتا (گریزلی) همه آنها در یک راه برای تبدیل شدن به ستاره های همیشگی ذکر شوند.

“من احساس می کنم با آنها صحبت می کنم ، جوانانی که به لیگ می روند و ممکن است روزی ستاره شوند ، فوق ستاره – لوک ، تری جا ، می دانید ، این بچه ها ، احساس می کنم نام من نیز باید باشد در آن دسته ، “Era در پادکست Bally Sports Miami Mic’d Up گفت.

از این جوان 21 ساله در مورد اهداف بلند مدت خود و اینکه در پیش بینی منتقدان خود را از “نقش آفرین” تا “تالار مشاهیر” می بیند ، پرسیده شد.

اورا می گوید: “من مشغول کار هستم و هر روز بهتر می شوم.” “من اهداف زیادی در ذهن دارم – اینکه روزی” ستاره “شوم و به دنبال رویا باشم ، بنابراین بسیار هیجان زده ام که ببینم کجا می توانم بروم.”

دوران تایلر خود را با بهترین استعدادهای جوان NBA مقایسه کرده است.
گتی ایماژ

سال گذشته در فصل عادی ، Era به طور متوسط ​​15.1 امتیاز ، 5.0 ریباند و 3.4 پاس گل داشت. او گام هایی برای دستیابی به مقام Doncic-دو بار NBA ، دو بار بازیکن تیم اصلی NBA و تازه کار سال 2019 دارد.

دانچیچ و یانگ یک سال جلوتر از هرو قرار گرفتند که در مسابقات NBA 2019 در مجموع در مکان سیزدهم قرار گرفت. Era در همان کلاس پیش نویس با Morant قرار دارد که در سال 2020 به عنوان تازه کار سال انتخاب شد.

در سال 2020 ، مورانت همچنین به عنوان اولین تیم تازه کار معرفی شد و امسال Era دومین تیم تازه کار است.

توییتر با نظرات عصر یک روز شکار داشت.

“من فکر می کنم او باید سر خود را معاینه کند ، اما این فقط من هستم ،” – یکی می گوید کاربر توییتربه یکی دیگر اضافهمن طوری رفتار می کنم که گویی تایلر عصر را در مقایسه با لوکا دانچیچ ندیده ام. ”

اریک اسپولسترا ، سرمربی تیم هیث طی یک روز رسانه ای در میامی ماه گذشته گفت که هیرو بیش از 10 پوند عضله در فصل غیر فصل افزایش داده بود.

این دوران در NB Bubble 2020 وارد رادار هواداران شد ، جایی که به Heat کمک کرد تا شرق را فتح کند قبل از شکست در لیکرز در شش بازی در فینال NBA.

در پلی آف NBA Bubble 2020 ، هرو به طور متوسط ​​16.0 امتیاز ، 5.1 ریباند و 3.7 پاس گل داشت.

هیت فصل 21-21 2021 را در خانه خود مقابل باکس قهرمان NBA در 21 اکتبر آغاز می کند.دیدگاهتان را بنویسید