تامین آب شرب 50 هزار نفر از اهالی لرستان تا پایان سال جاری – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر، حمیدرضا کرموند در نشست خبری امروز گفت: پس از افزایش سرانه ذخیره آب در بسیاری از شهرهای استان، کمپ – ۳۲ هزار مترمکعب تولید آب شرب نصب می شود.

وی گفت: با اعتباری بالغ بر 950 میلیارد ریال تا پایان مهرماه امسال چندین ایستگاه آب در شهرهای خرم آباد، بروجرد، کوهدشت و نورآباد نصب می شود.

مدیرکل شرکت آب و فاضلاب لرستان افزود: برای رفع مشکل تامین آب شرب شهرهای استان علاوه بر پروژه آبرسانی در ایستگاه امام حسن مجتبی (ع) با شرکت آب و فاضلاب. ، اقدام اجرایی برای تامین آب شرب 110 روستا را آغاز کرد و تا پایان سال جاری با کمبود آب مواجه است که این شهرهای بالای 50 هزار نفر رفع می شود.

کرموند گفت: همچنین عملیات اجرایی مخزن آب شرب 35 هزار مترمکعبی با بدهی 1400 میلیارد ریال در نیمه دوم امسال آغاز می شود.

وی در خصوص انعقاد قرارداد همکاری این شرکت با قرارگاه امام حسن مجتبی علیه السلام گفت: امسال در راستای رفع کمبود مواد غذایی در سطح شهر، شرکت آب و فاضلاب لرستان با حضرت ابوالفضل (ع) قرارداد همکاری منعقد کرد. به نمایندگی از قرارگاه امام حسن مجتبی علیه السلام به مبلغ 425 میلیارد تومان امیدواریم تا پایان سال جاری بیش از 300 شهرستان استان تحت پوشش خدمات این شهرستان قرار گیرند. شرکت، از آب آشامیدنی تمیز لذت خواهد برد.