بی میلی چند بازیکن سرشناس فرانسوی برای حضور در لیگ برتر – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر، طبق اعلام فدراسیون لیگ های کشتی، لیگ برتر کشتی ایران قرار است بعد از جام جهانی 2022 آذربایجان برگزار شود. اگرچه گفته می شود در اولین رویداد کشتی امسال 8 تیم حضور خواهند داشت اما تاکنون برخی از ستاره های این عرصه با این تیم ها قرارداد نبسته اند و به نظر می رسد از لیگ جدا شده اند. .

به نظر می رسد عدم حضور بازیکنان برتر ما در لیگ برتر امسال دلیل اصلی تردید بازیکنان برتر امسال ما به دلیل عدم همکاری باشد. لیگ. با این تفاوت که بازیکنان خارجی مانند برادری، محمدهادی ساروی و امین میرزازاده ترجیح می دهند به جای حضور کم تعداد در لیگ برتر، تمرین در رویدادهای بزرگ و بین المللی و رویدادهای ویژه را انجام دهند.

سابقه قرارداد سلبریتی ها در لیگ های برتر کشتی در مقایسه با کشتی آزاد سال هاست که این مشکل حتی در دوران طلایی و اوج کشتی حتی با مدال های فراوان جهانی و المپیک نیز وجود داشته است.

به گزارش خبرنگار مهر، لیگ برتر کشتی فرنگی امسال قرار است با حضور تیم های دانشگاه آزاد اسلامی، سازین سعید اندیمشک، شهرداری مسجد سلیمان و فولاد مبارکه سپاهان بید در گروه الف و تیم های سیناصنات ایذه، رعد. ارتش دفاع، فولاد خوزستان و مقاومت البرز. در گروه B برگزار خواهد شد.

همچنین با توجه به جلسه مسئولان اتحادیه لیگ و کادر فنی تیم ملی و جام جهانی بوکس آذربایجان 2022 (14 و 15 آبان) و اعزام چند ملی پوش از قرارداد با باشگاه ها در این بازی ها تصمیم گرفت که لیگ برتر امسال بعد از جام جهانی آغاز شود.