بیگانگان را با اخلال خوشحال نکنید/ انقلاب پایدار می ماند – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانحجت الاسلام موسی غضنفرآبادی وی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با دعوت از مراجع مرتبط با موضوع مهسا امینی به طور جدی به این موضوع رسیدگی خواهد کرد، گفت: در صورت نیاز از خانواده مهسا امینی نیز دعوت خواهیم کرد. مهسا مرحوم امینی به اسناد باید به آنها ارائه شود و این موضوع بررسی شود.

رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی شورای اسلامی گفت: این موضوع باید روشن شود. توضیح این اتفاق خواهد افتاد اما اظهارنظر همه در مورد این اتفاق عجولانه و نادرست است و باعث هرج و مرج در جامعه و نابودی کشور می شود.

نماینده مردم بم در شورای اسلامی گفت: در شرایطی که جمهوری اسلامی ایران به عضویت سازمان شانگهای درآمد، باید این فرصت را در نظر گرفت و به ویژه از آن استفاده کرد. هرج و مرج و هرج و مرج که به وجود می آید لبه همه ما باید مراقب باشیم. نباید دنبال موضوعات احساسی و ایجاد ناامنی باشیم.

وی تاکید کرد: نمی توانیم به پلیس بگوییم که بایستد و با برخی جرایم برخورد کند و در مقابل سایر جرایمی که در جامعه رخ می دهد اقدامی نکند. ما نمی توانیم به پلیس بگوییم که با افراد بی حجاب برخورد نکند و در این موضوع دخالت نکند. وظیفه پلیس باید انجام شود پلیس باید با همه مجرمان برخورد جدی کند. ما باید از پلیسی حمایت کنیم که شبانه روز به مردم خدمت می کند.

غضنفرآبادی وی گفت: امروز افرادی هستند که مردم را به چالش می کشند که بارها ثابت شده که به امنیت و استقلال این کشور اهمیتی نمی دهند. افسران پلیس که به فکر کشور هستند جان خود را برای امنیت کشور فدا می کنند. اخلال محکوم است و هرکس اخلال کند کشور را ویران می کند.

رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی شورای اسلامی گفت: شرایط در این زمان کشور خیلی خوب بود و دشمن آزار دهنده بود. آن ها هستند تحت فشار و می خواهند خود را از این آشفتگی ها آرام کنند. هرج و مرج اقتصاد و حتی تجارت کشور را نابود می کند و دشمن را سربلند و امیدوار می کند.

نماینده مردم بم در شورای اسلامی گفت: مردم ما همیشه ثابت کرده اند که پای انقلاب ایستاده اند و خواهند ایستاد. خارجی ها نباید از اعمال و مزاحمت های برخی فریب خوردگان و مزدوران خوشحال شوند، زیرا می دانیم که خارجی ها به آنها پول می دهند و آنها را فریب می دهند. برخی ممکن است تحت تاثیر فضای عاطفی قرار بگیرند، اما مسلم است که به زودی از اغتشاشگران و مجرمان جدا خواهند شد.

وی تصریح کرد: دشمنان اسلام و انقلاب، شاهان و منافقین از همان روزهای اول انقلاب گفته اند که این انقلاب ماندگار نیست، اما انقلاب اسلامی به برکت خون شهدا پایدار و استوار است و مطمئنا که اما او خواهد مرد و مارها و پشه ها او را خواهند خورد، اما انقلاب راهی برای ادامه قدرت است.