بیش از 630 هزار تن بار و باربری در بندر شرق – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، حمیدرضا محمد حسینی تختی در گفت و گو با بیان جزئیات آمار تردد سه ماهه گفت: در این مدت 630 هزار تن کالای غیرسوختی و سوختی جابجا شد که از این لحاظ نسبت به سال گذشته افزایش چشمگیری داشته است. این رویدادها. ثبت نام رسیده است.

وی افزود: در سه ماهه نخست امسال با کاهش و کاهش 29 هزار و 750 تنی تولید نفت، نسبت به سال گذشته نسبت به سال گذشته 77 درصد افزایش داشته است.

وی همچنین به تردد مسافران در مسیرهای داخلی و بین المللی پرداخت و توضیح داد: آمارها حاکی از افزایش 95 درصدی تردد مسافر در سه ماهه نخست امسال است به طوری که در سه ماهه نخست امسال بیش از یک میلیون مسافر و گردشگر در مسیرهای داخلی و خارجی تردد کردند. پروازهای بین المللی این بندر تحت مدیریت را تغییر مکان داد.

محمد حسینی تختی با اشاره به اینکه در زمینه تردد مسافر نیز این بندر نسبت به سال گذشته افزایش چشمگیری داشته است، ادامه داد: با بیش از 5600 تردد انواع شناور در مسیرهای داخلی و بین المللی که 12 درصد است. افزایش دادن. ما موعظه می کنیم.

شایان ذکر است بندر شهید باهنر با دارا بودن 5 بندر فعال و چند منظوره در شرق هرمزگان نقش مهم و پر رونقی در بخش اقتصادی داخلی و بین المللی ایفا می کند.