بیش از 191 تن برداشت و دستگیری 189 متهم – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، سردار غلامرضا رضائیان در تشریح جزئیات این خبر گفت: با فرض اینکه تجار اقتصادی برای کسب سود زیاد در حال احتکار و امتناع از عرضه کالاها و خدمات اساسی به مردم هستند، اجرای جنگ را تقویت کنید. صادرات. برنامه ریزی کنید.” انباشت و اختلال در تولید و توزیع کالاهای اساسی و معیشتی در کشور ادامه دارد.

او در مورد آموزش صحبت کرد سها از روند فعالیت اقتصادی و سیستم عرضه و درخواست نیروی انتظامی افزود: کالاهای اساسی و معیشتی در کشور با تشکیل یک گروه مشترک متشکل از 1517 نفر، از 2794 انبار و انبار بازدید و با ذخیره و توزیع کالاها و کالاهای اساسی در مدت 48 ساعت بازدید و بازرسی کردند.

فرمانده قرارگاه آمین پلیس امنیت اقتصادی فرجا وی گفت: در آن دوره پلیس امنیت اقتصادی یک عملیات ویژه پلیسی، مکانی داشت کتابفروشی و محل نگهداری کالاهای ضروری مشخص بود و در بازرسی و بازرسی 191 تن کالای اساسی از قبیل برنج، گندم و آرد، روغن خوراکی، لوازم منزل و بیش از 31000 نوع دارو و غیره کشف کردند.

سردار رضائیان خاطرنشان کرد: کارشناسان ارزشیابی اولیه ارزش کالاها و خدمات کشف شده را 799 میلیارد ریال برآورد کردند. اندشناسایی: 121 دستگاه خودرو توقیف و 20 محل مرتبط پلمب و 189 متهم پس از تشکیل پرونده و تحویل خودروها به پارکینگ تحویل مراجع قضایی شدند.