بیست و چهارمین جشنواره قصه گویی و اخبار جهان ایران در لرستان برگزار شد – خبرگزاری مهربه گزارش خبرنگار مهر، محمدجواد محمدی در نشست خبری امروز گفت: مسابقات استانی مصادف با پنجمین روز از هفته ملی کودک در اتاق در جشنواره قصه گویی بیست و چهارم امروز برگزار می شود. کارایی تئاتر اداره کل کانون پرورش فکری استان لرستان آغاز به کار کرد.

وی گفت: مرحله استانی بیست و چهارمین جشنواره بین بین المللی قصه گویی با حضور کودکان و نوجوانان، هنرمندان و علاقه مندان به هنر قصه گویی، مسئولان استانی و … آغاز شد.

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان لرستان افزود: در این جشنواره کسانی که در قالب سنت ها، سنت های ملی، جوانان و پدربزرگ ها و مادربزرگ ها در رده سنی 12 تا 18 سال و بزرگسالان به این مرحله می آیند به رقابت می پردازند. و 10 در حال حاضر. داستان برو آنها توسط داوران انتخاب و برای رقابت در سطح منطقه معرفی خواهند شد.

محمدی گفت: مراسم اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان این دوره امروز 29 مهرماه در سطح استان با حضور مسئولان و هنرمندان استان برگزار می شود. کارایی تئاتر اداره کل کانون پرورش فکری لرستان در خرم آباد برگزار شد.