بولینگ و بیلیارد یک ورزش خانوادگی است و نباید برای آنها مشکلی ایجاد کند – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان



به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بولینگ و بیلیارد، سید محمد پولادگر پس از ارائه گزارش ها و استماع اعضای مجمع گفت: اگر ورزش هایی مانند بولینگ و بیلیارد که جزو ورزش های داخلی محسوب می شوند شرایط لازم برای کار آنها، به نظر ما هیچ منعی برای فعالیت وجود ندارد. شاید در گذشته مشکلاتی در مورد بیلیارد وجود داشته باشد، اما می دانیم که این زمین ها بسیار زیبا هستند و می توان آنها را به خانواده هم تعمیم داد و نباید اجبار کرد. این رشته ها می تواند بنیان خانواده را تقویت کند.

وی همچنین افزود: باید از رشته هایی مانند بولینگ که به جای استفاده مداوم از تلفن همراه و فضاهای مجازی، فرصتی برای ورزش مشترک خانواده ها ایجاد کند، استقبال کنیم. فضای بیشتری برای بولینگ و کمتر برای بیلیارد وجود دارد.

این که خانواده ها نباید با هم در سالن بولینگ بازی کنند، مشکلی است که ما در تلاش برای حل آن هستیم.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای آه تو وزارت ورزش همچنین اعلام کرد: در ابتدای سلطنت هاشم اسکندری در این فدراسیون از وی خواسته شد در صورت وجود جرم ناشی از گسترش بیلیارد با پلیس بررسی شود که نتایج و گزارش پلیس تایید کرد که این موارد قوانین باعث کاهش جرم در جامعه می شود و این نظر ما نیست و مراجع دیگر نیز این نظر را تایید کردند.

او این سناریو را تایید کرد نویسنده سریالی که بخواهد ورزشی مثل بیلیارد را ناعادلانه جلوه دهد، تقصیر سازندگان آن سریال و باشگاه های مرتبط با آن است و نباید آن را یک ورزش دانست. در دسترس نیست حق محکوم کرد و از سازندگان اینگونه فیلم ها و سریال ها می خواهیم که قوانین را رعایت کنند.

وی همچنین در پایان خاطرنشان کرد: معتقدم بخش شما در بسیاری از حوزه‌های ورزشی از مزیت‌هایی برخوردار است که سرمایه‌گذاری مناسب بخش خصوصی از آن جمله است. قطعا این گروه یک فدراسیون خاص و ویژه است که با تلاش فراوان و مدیریت مدبرانه و با کمترین بودجه الگوی ورزش ایران محسوب می شود و باید به این فدراسیون مولد قدردانی ویژه ای داشته باشیم.