بهره مندی شیران شهرداری هگمتانه از معدن چادرملو اردکان – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، لیگ دسته اول فوتبال کشور از روز پنجشنبه ۱۵ مهرماه طی ۹ دیدار در مناطق مختلف کشورمان از شمال تا جنوب و از شرق به غرب وارد مرحله هفتم شد.

کم کم با نزدیک شدن به دو هفته به نیم فصل اول لیگ دسته اول فوتبال کشور شاهد بازی های جذاب تری هستیم و تیم ها تبادل دانش بیشتری می کنند.

تیم فوتبال شهرداری تنها نماینده فوتبال پایتخت تاریخ و تمدن ایران زمین در لیگ دسته اول فوتبال کشور است که امسال به دلیل اختلاف در شورای اسلامی شهر همدان، برای این تیم حضور دارد. که در نهایت با تلاش ورزش نویسان، فرصت بسیار اندک در بازار نقل و انتقالات موفق به کسب مجوز حضور در این رقابت ها شد. این تیم خیلی سخت است.

اگر همه کارشناسان فوتبال در ابتدای لیگ به دلیل وضعیت تیم فوتبال شهرداری انتظار شروع خوبی از این تیم را نداشتند اما شهرداران در مرحله اول جلوی استقلال صنعتی مدعی خوزستان را گرفتند.

این تیم در هفته دوم در همدان یک بر صفر ون پارس اصفهان را شکست داد، در هفته سوم اولین شکست شهرداری مقابل مس شهربابک بود، در هفته چهارم شاگرد احمد جمشیدیان امید وحدت خراسان را شکست داد. 7 گل، در هفته پنجم مقابل لیدر و رقیب تیم شمس آذر قزوین علیرغم بازی زیبا در دقایق پایانی، 2 بر 1 شکست خورد، در هفته ششم تیم فوتبال شهرداری همدان موفق است. با گل دقیقه 94 آرمین طلای منش، خلیج فارس ماهشهر را در همدان شکست داد.

شهرداران این هفته به یزد رفتند تا به مصاف تیم متمول یزد چادرملو اردکان که تحت حمایت معادن صنعتی است و به همین دلیل یکی از قوی ترین تیم های لیگ دسته اول فوتبال کشور است، بازی کنند.

در این دیدار تیم فوتبال شهرداری همدان در 20 دقیقه ابتدایی دو گل صددرصد به ثمر رساند اما به دلیل برخورد به تیرک دروازه و کیفیت بد توپ تبدیل به توپ نشد. با شکست 1-0 به رختکن رفت.

در نیمه دوم، تیم فوتبال شهرداری همدان از ابتدا مالکیت توپ و میدان را در اختیار داشت و از ابتدای نیمه دوم برای جبران توپ از دست رفته چند تعویض مداخله کرد تا پایان در دقیقه 66. . ، محمد عباس تبار با دخالت وحید رضایی و در نهایت با شوت به محوطه جریمه فرستاده شد.آرمین طلای منش شهرداران موفق به گلزنی شدند.

این دیدار با نتیجه یک بر یک به پایان رسید که با این تک امتیاز تیم فوتبال شهرداری همدان 11 امتیازی شده و در رده پنجم جدول رده بندی قرار دارد.

تیم فوتبال شهرداری همدان مقابل چادرملو اردکان یزد با ترکیب پرویز کریمی، رامین آقالو، حسین کاظمی، محمد عباس تبار، پیمان حشمتی، امیرحسین پورقاسمی، مسعود رمضانی، مهدی خلج، مرتضی کرمی، امیرحسین امیری و آرمین طلایمان ترکیب شد.

تیم فوتبال شهرداری همدان با ۷ بازیکن بومی به مصاف چادرملو یزد رفت.

تیم فوتبال شهرداری همدان در هفته هشتم چهارشنبه 29 مهرماه در ورزشگاه مریانج شهید حاجی بابایی میزبان چوکا تلاش خواهد بود.