بهره برداری از 19 پروژه شهری در روز شنبه امید و افتخار – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، رضا پوریافر در مراسم تکریم و معارفه شهردار منطقه چهار که وی از کسب تجربه این شهردار جدید در سمت های مختلف خبر داد، گفت: امیدواریم بتوانیم چیزی خلق کنیم، شهردار جدید جدید است.

وی با بیان اینکه این منطقه چهار هزار و 125 نفر و بیش از یک میلیون نفر جمعیت دارد که از 9 مرکز استان بزرگتر است و بیش از 29 شهر جمعیت دارد، افزود: 611 میلیارد تومان اعتبار در سال 1401 برای این منطقه تصویب شد. درآمد دریافتی در 6 ماهه امسال پنج هزار و 500 میلیارد تومان بوده در حالی که در 6 ماهه دوم سال گذشته یک هزار و 431 میلیارد تومان بوده است.

پوریافر وی با اشاره به افزایش 64 درصدی درآمد گفت: در اکثر شاخص های عملکرد شهرداری در 6 ماهه اول سال گذشته مشخص شده است که منطقه چهار نیازمند توجه است اما در 6 ماهه اول سال جاری پروژه در پیشرفت ریالی رتبه اول و در پیشرفت فیزیکی رتبه چهارم را به خود اختصاص داده است همچنین در سال جاری در گزارش مدیریت ارزیابی عملکرد تعداد شهرداری‌های مناطق چهارگانه مشخص شده است.

وی با بیان اینکه 19 پروژه در روز شنبه امید و افتخار در این منطقه در نظر گرفته شده است که تا پایان سال نصب می شود، گفت: زمان صدور مجوز در منطقه 53 روز کاهش یافته است. ، اگر 110 روز باشد. . همچنین در چند روز گذشته بیش از 52 هزار تن آسفالت در جاده های منطقه توزیع شد.

شهردار چهار با بیان اینکه پروژه ادامه بلوار دلاوران و خروج منطقه شمیران نو از دشواری ها یکی از پروژه های مهم منطقه است، یادآور شد: چهار پیش از این گفته بود: نویسنده اولین قرارداد باراکز 06 نیز امروز آماده می شود.

وی چالش های موجود در این حوزه را برشمرد و افزود: تعیین نقش چهار چاله در معرض خطر مرگ، بازنگری در طرح تفصیلی، شناسایی بافت های قدیمی، پارکینگ و تفرجگاه، ایام تعطیل، تامین اعتبار برای پروژه های کد و مخازن زباله از جمله موارد است. رایج ترین. مشکل بزرگی که شناسایی شده و باید برطرف شود.

پوریافر وی با تایید اینکه شهرداری یک سازمان حساس و ویژه است، گفت: دیده ایم که شبانه روز کار می کنند و به ویژه در منطقه چهارم تعطیلی نمی پذیرند.

علی اصغر کمالی زاده شهردار جدید منطقه چهار نیز ضمن قدردانی از اعتماد شهردار تهران در انتصاب خود، اظهار امیدواری کرد که بتواند خدمات مناسبی را متناسب با توسعه منطقه به مردم ارائه دهد.