بلوط سزاوار دوست نداشتن نیست / نیاز به کپسول آتش نشانی کهگیلویه – خبرگزاری مهر ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، سید عبدالعزیز موسوی شنبه شب در نشست تخصصی مرکز مدیریت بحران شهرستان کهگیلویه افزود: مشکل خائز این یک مشکل در سطح بین المللی است که مسئولین فقط مسئول اتفاقات و اتفاقات نیستند و همه نهادها مسئول بحران هستند.

وی با بیان اینکه 20 سال پیش در زمان حادثه با مشکل مشابهی مواجه بودیم که کمبود تجهیزات بود، گفت: همچنان مشکل سوخت گوش داریم و دیروز این مشکل به وضوح احساس می شد وگرنه آتش سوزی شد. کنترل می شد aloha

وی با گلایه از عدم همکاری برخی از مدیران شهری در شرایط بحرانی کنونی، گفت: درست است که از نظر تجهیزات، لوازم و پرسنل با مشکل مواجه هستیم، اما مالکان برای شهر چندان خوب نیستند. استان به منطقه می رسد و مدیر شهر در خانه می خوابد

موسوی با بیان اینکه گونه‌های درختی مانند بلوط مستحق برخورد نامناسب نیستند، خاطرنشان کرد: این برای جامعه بشری و جهان منصفانه نیست و یکبار برای همیشه آن را رفع کنیم، کمبود تجهیزات و لوازم.

وی افزود: سیستم بی سیم دفتر ما سالهاست که به هم ریخته است و هیچ تعمیری انجام نشده است.

دولت کهگیلویه همواره با دست و پا و کمبود تجهیزات در برابر حوادث سالانه در کوهستان دست و پنجه نرم می کند خائز شرم بر شما SY وی شناخت و گفت: 280 هزار هکتار از منابع طبیعی و جنگل های منطقه است دشوار ترانزیت خائز در آنجا مردم محلی با تمام توان کار کردند و هزاران بلا آنها را تهدید کرد.

موسوی ساماندهی تجهیزات آتش نشانی در شهرستان کهگیلویه را خواستار شد و گفت: اگر شهر ما که بخش بزرگی از جنگل زاگرس را در بر می گیرد مستقل از زیرساخت ها شود، بهانه ای نیست، دچار مشکل و اجبار مسئولان شده است. پاسخ دادن.