بزرگداشت حادثه تروریستی شاهچراغ 22 آبان 58 – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانحجت الاسلام سیدعلی طاهری در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن ابراز همدردی با حادثه تروریستی شاهچراغ، از وقوع حوادث مختلفی از جمله اغتشاشات و تصادفات در حرم شاهچراغ خبر داد. ، که یادآور روز 13 نوامبر 1958 است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان ادامه داد: این موضوع اهمیت 13 آبان امسال را دو چندان می کند چرا که 13 آبان روز مبارزه با استکبار است و آنچه در حرم مطهر شاهچراغ رخ داد نیز توسط داعش ساخته شد که ابزاری است. استکبار جهانی باعث سردرگمی و ویرانی کشور ما خواهد شد این بار در حرم احمد بن موسی ظاهر شدند.

وی افزود: در میان شهدای شاهچراغ دانش آموزان عزیز ما به شهادت رسیدند و 22 آبان نیز متعلق به دانش آموزان شهید است و همین موضوع اهمیت حضور ما به ویژه دانش آموزان را در رژه 22 آبان امسال بیشتر می کند. .

طاهری بیان کرد: با توجه به مطالب مطرح شده و اهمیت حضور مردمی در تریبون از عموم مردم دعوت می کنم در سال گذشته با شکوه و سازماندهی بیشتری در سکو حضور پیدا کنند و به یاری خداوند با درک و فهم و انقلابی خود در سکو حضور پیدا کنند. مردم، این رویداد بزرگ رخ خواهد داد.