بزرگترین بار اقتصادی کشور در طبقه همکف است – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید سعید حسینی شامگاه چهارشنبه در حاشیه سفر سید جواد ساداتی نژاد به کاشان در جلسه شورای اداری شهرستان کاشان اظهار داشت: وزیر جهاد کشاورزی یکی از وزرای جهادی دولت است که در این زمینه باتجربه است. رشته.

وی با بیان اینکه وزیر جهاد در مقابله با بحران معیشتی و غذایی در کشور فعال و فعال بود، گفت: راهبرد سیدجواد ساداتی نژاد در تامین امنیت غذایی وزارت جهاد کشاورزی بسیار موثر و راهگشا است.

نماینده ولی فقیه در منطقه کاشان در خصوص عملیات اقتصادی انجام شده توسط دولت گفت: بار اصلی این عملیات بر دوش اقشار فرودست جامعه است و لذا دولت باید به این قشر توجه ویژه داشته باشد.

وی با بیان اینکه بار واقعی بر دوش مردم در آن زمان به ویژه اقشار ضعیف در زمان جنگ بود، خاطرنشان کرد: امیدواریم دولت نگاه ویژه ای به وضعیت مردم داشته باشد.

حجت الاسلام حسینی یکی از بزرگترین مشکلات سیستم مدیریتی را سیستم مدیریتی پیچیده خواند و گفت: متاسفانه این سیستم برای تولیدکنندگان بسیار آزاردهنده است.

وی با تاکید بر اهمیت لغو دفتر ریاست جمهوری گفت: رفع این مشکل به ویژه در حوزه تولید موجب توسعه و شکوفایی اقتصادی کشور می شود.