برگزاری سیزدهمین سالگرد ارتحال آیت الله بهجت با بیش از ۱۰۰ برنامه – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، موسی فکور عصر یکشنبه در جلسه هماهنگی برگزاری سیزدهمین ارتحال حضرت آیت الله محمد تقی بهجت فومنی (ره) ضمن گرامیداشت یاد و خاطره این عالم برجسته، گفت: آیت الله بهجت (ره) در زهد و تقوا انسانی بسیار وارسته و کم نظیر بودند.

فرماندار فومن با تاکید بر اینکه آیت الله بهجت فومنی (ره) به عنوان یکی از مفاخر بزرگ شیعه در قرن حاضر بوده و این مرجع بزرگ جهان تشیع در طول حیات پربرکت خود خدمات ارزنده علمی و فرهنگی به جهان اسلام ارائه کرده است، اضافه کرد: رسالت اعضای ستاد در گرامیداشت رحلت این عالم امر بسیار سنگین است.

آیت الله بهجت یک ظرفیت برای جهان اسلام بود

مسئول ستاد برگزاری ارتحال آیت الله بهجت (ره) فومن گفت: آیت الله بهجت یک ظرفیت برای جهان اسلام بود که باید با برگزاری برنامه‌ها و مراسم این فرصت را تقویت کرد.

حجت الاسلام ولی رضا قربانی به اندیشه، زهد و پرهیزکاری عمیق نهفته در وجود آیت الله بهجت اشاره کرد و افزود: آیت الله بهجت یک ظرفیت برای جهان اسلام به شمار می‌رود.

برگزاری بیش از ۱۰۰ برنامه فرهنگی و هنری در فومن

دبیر ستاد ارتحال آیت الله بهجت (ره) نیز به شخصیت بسیار بالای این عالم جهان تشیع اشاره کرد و افزود: بیش از ۱۰۰ برنامه فرهنگی، هنری در فومن برگزار می‌شود.

فرزاد باشلوقی با بیان اینکه مراسم گرامیداشت این عالم بزرگ روز پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت در مسجد ولیعصرعج (بالا محله) این شهرستان برگزار می‌شود، ادامه داد: بهجت شناسی ویژه دانش آموزان، محفل انس با قرآن، توزیع بسته‌های معیشتی، برگزاری نمایشگاه کتاب در طول این هفته از شاخص ترین برنامه‌ها به شمار می‌رود.