برنامه جوانان جمعیت استان بوشهر با جدیت بیشتری دنبال شود – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان


به گزارش خبرنگار مهر، اسکندر پاسالار عصر روز پنجشنبه در دومین جلسه کمیته تخصصی سوتغذیه که با هدف رسیدگی به معضل، روش های درمانی و عوارض جانبی و با توجه به حمایت خانواده ها و جوانان جمعیت با عنوان «محل اقامت خانواده کر آنیک» طراحی شد. وی جمعیت را واحدی از مقوله طاغوت دانست و گفت: ایشان با فداکاری و علاقه خالصانه به مردم خدمت کردند و عقل دارند.

مدیرعامل بوشهر با بیان اینکه تمامی فعالیت های اجتماعی و فرهنگی و خدمات رسانی عمومی باید با هدف کسب رضایت، آگاهی و اهداف بلندمدت انجام شود، افزود: قدرت حفاظت از همه کشورها در گرو حمایت از بنیان خانواده و خانواده است. جمعیت جوان

وی ادامه داد: همه مشکلات بچه ها آن را بیاورید در مجموع ربطی به معیشت ندارد، اما قانون جوانان باید تبلیغ و تبلیغ شود.

عضو شورای مرکزی فرهنگی استان بوشهر با اشاره به اینکه سند سیاست کلی رهبر معظم انقلاب اسلامی دارای نگاهی روشن، مدبرانه، عمیق و آینده نگر است، تصریح کرد: خانه خانواده است. آغاز شده از سال گذشته به دستور نماینده ولی فقیه استان و امام جمعه بوشهر و استاندار بوشهر برای حمایت از خانواده ها و جوانان جمعیت منطقه تشکیل شد و تمامی علائم در شرح برنامه مشخص شد. و مدیریت شخصی به سازمان ثبت و سایر نهادهای عمومی و انجمن های ناظران عمومی سپرده شد که با جلسه همفکری و به برنامه ها و اهداف مورد نظر دست یافتند.

    برنامه جوانان برای مردم استان بوشهر باید با جدیت بیشتری دنبال شود

پاسالار وی با تاکید بر اینکه مشکل کاهش جمعیت و نرخ باروری باید در کوتاه مدت افزایش یابد، گفت: سوءتغذیه یکی از نشانه های اصلی در بین جوانان جامعه است بنابراین باید با همکاری دانشگاه علوم پزشکی مورد توجه قرار گیرد. ، مرکز «عمید»، رسانه ملی و خبرگزاری ها. جهاد دانشگاهی و جمعیت هلال احمر و سایر نهادها باید این مشکل را حل و درمان کنند.

آمار سوء تغذیه در استان بوشهر حدود 16 درصد است.

مدیر مرکز استقلال استان بوشهر با اشاره به اینکه بر اساس گزارش سازمان جهانی بهداشت بیش از 80 میلیون زوج بدون فرزند در جهان وجود دارد، گفت: روند جمعیت ایران به سمت کاهش زاد و ولد پیش می رود.

پرویز فرزاد نیا در ادامه با بیان اینکه ناباروری و باروری در زنان 33 سال به بالا رو به کاهش است، افزود: سهم قابل توجهی در رشد 10 درصدی جمعیت کشور درمان ناباروری دارد.

فرزاد نیا با بیان اینکه نرخ ناباروری در استان بوشهر حدود 16 درصد است، تصریح کرد: معضل ناباروری پیامدهای منفی از جمله روانی، اجتماعی و فرهنگی، طلاق و خودکشی را در بر می گیرد.

وی با عنوان این مطلب به زودی مرکز درمانی سطح 2 در شهرستان برازجان راه اندازی می شود، گفت: 34 درصد از مراجعین به مرکز کمبود “امید” در زمینه درمان ناتوانی جنسی و درمان به نتیجه رسیده اند. ناتوانی جنسی در اصول اولیه پوشش داده شده است. و بیمه اضافی

تخریب بی توجهی به منابع دینی

حجت الاسلام احمدرضا یزدان پناه افزود: متاسفانه زاد و ولد کاهش یافته است. آن را بیاورید در جامعه امروزی حاصل ارتقای مبانی نظری است که طی 2 سال گذشته در جلسات عمومی مطرح شد و به تدریج تثبیت شد.

وی گفت: از سوی دیگر شرایط سخت اقتصادی و اجتماعی این دوران، هیچ فردی را به این تصمیم مرگبار ترغیب نمی کند، بلکه حتی انگیزه همه آنها برای زندگی کودک است. آن را بیاورید مخرب است

این کارشناس سبک زندگی با تاکید مجدد بر اینکه رشد جمعیت در گرو رعایت و اجراست، گفت: متاسفانه منابع دینی برای ترویج عقلانیت نادیده گرفته شده است، اشتباه و مغایر با شعار زندگی بهتر. با فرزندان کمتر.» و امروز جمعیت کشور به دلیل این مقاله رو به کاهش است و افکار طاغوتی حتی در مورد کودکان هم صدمه دیده است. آن را بیاورید و درمان سوء تغذیه و رشد جمعیت نیاز به یک برنامه بهتر، با آگاهی جامعه و همه حمایت های بلند مدت برای ساختن آینده ای روشن دارد.

جمعیت مهمترین عنصر یک کشور است

حجت الاسلام یزدان پناه در این مقاله با بیان اینکه کودک آن را بیاورید چیزی واقعی، طبیعی، اسلامی و دوست داشتنی و پیامبر اسلام (ص) ازدواج و تولید مثل را ستوده است، جمعیت را مهمترین رکن کشور و حکومت می دانند.