بررسی کرم درماتیکا 20% آزلائیک اسید (برای آکنه و ملاسما)


بررسی اولین “بی نسخه” 20٪ اسید آزلائیک در بریتانیا از Dermatica.

من بسیار خوشحالم که اعلام می کنم که Dermatica اولین درمان آزلائیک اسید 20% بدون نسخه خود را راه اندازی کرده است، به این معنی که شما نیازی به نسخه یا اشتراک ندارید – فقط می توانید هر زمان که بخواهید آن را دریافت کنید. به عنوان یک فرد مبتلا به آکنه که در بریتانیا زندگی می کند، این خبر فوق العاده و آرامش بزرگی برای من است. بنابراین می خواهم به شما بگویم که چرا به آن نیاز دارید، چگونه آن را تهیه کنید و اینکه آیا محصول واقعاً خوب است (خیلی خوب است).

10٪ تخفیف با کد NIAP2 من از Dermatica.com دریافت کنید

(سلب مسئولیت-درماتیکا کرم 20% آزلائیک خود را برای امتحان رایگان برای من فرستاد، آنها برای نوشتن این مقاله به من پولی نمی دهند و نظرات من متعلق به خودم است. من مدت زیادی از کاربر Dermatica هستم و پوست خوب فعلی خود را به خدمات نسخه آنلاین آنها نسبت می دهم. من از ترتینوئین 0.05% به طور منظم برای افزایش سن و هیدروکینون با 4% تخفیف استفاده می‌کنم. این پست من است که اشتراک آنلاین متخصص پوست آنها را بررسی می‌کند، من یک کد تبلیغاتی NIAP1 برای یک ماه رایگان و 20٪ تخفیف برای ماه دوم شما دارم. پیوندها ممکن است وابسته باشند. ، یعنی اگر کلیک کنید و خرج کنید درصد کمی دریافت می کنم.)

اگر شما هموطنان مبتلا به آکنه بریتانیایی هستید، می‌دانید که چه مشکلی در دستیابی به درمان‌های تجویزی قوی آکنه در بریتانیا وجود دارد. باید از پزشک عمومی خود بپرسید که ممکن است علاقه مند باشد یا نباشد و چه کسی ممکن است تصمیم بگیرد چیزی را تجویز کند که شما چندان مشتاق آن نیستید. من سال ها پیش متوجه شدم که اسید آزلائیک یک درمان قابل اعتماد برای آکنه من است و به طور کلی تأثیر خوبی روی پوست من داشته است، اما به راحتی نمی توانم آن را به دست بیاورم. من از دوستان در کشورهای دیگر درخواست کرده ام که آن را برای من بفرستند (از شما متشکرم کریستینا!)، زیرا دستیابی به آن در جاهای دیگر چندان دشوار نیست. بنابراین درماتیکا واقعا زندگی را برای مبتلایان به آکنه در بریتانیا آسان‌تر کرده است.

تیوب سفید درماتیکا 20% آزلائیک اسید ریویو
نقد و بررسی کرم آزلائیک اسید 20% درماتیکا

چرا در روتین مراقبت از پوست خود به اسید آزلائیک 20 درصد نیاز دارید؟

اسید آزلائیک یکی از آن موادی است که واقعا می تواند برای هر کسی مفید باشد. این به دلیل طبیعت آسان آن شناخته شده است – غیر تحریک کننده است (در اصل، همیشه کسی وجود دارد که نمی تواند با آن کار کند اما معمولاً به خوبی تحمل می شود)، باعث حساسیت به خورشید یا به راحتی خاموش شدن نمی شود. در دوران بارداری یا شیردهی می توانید از آن استفاده کنید.

اسید آزلائیک این اثرات شگفت انگیز بسیاری را بر روی پوست دارد

 • ضد التهاب
 • آنتی اکسیدان
 • ضد میکروبی
 • مهار ملانین

شرایطی که برای

 • آکنه
 • ملاسما
 • هیپرپیگمانتاسیون پس از التهاب
 • آکنه روزاسه
 • پوست برآمده و دارای بافت
 • و بالقوه آلوپسی آندروژنیک مردانه، کراتوز پیلاریس، درماتیت اطراف صورت، پسوریازیس و هیدرادنیت چرکی

بسیاری از تحقیقات علمی در مورد آزلائیک به عنوان درمان آکنه و ملاسما بر اساس 20٪ است. یک مکتب فکری وجود دارد که وقتی می‌توانید از درصدهای پایین‌تر و با تحریک کمتر نتیجه بگیرید، نیازی به استفاده از چنین درصد بالایی نیست. از تجربه شخصی صحبت می‌کنم، من هرگز نتایج یکسانی از 10% در کاهش آکنه نداشته‌ام، 20% همیشه برای من بسیار بهتر عمل کرده است، بنابراین همیشه با این قدرت پیش خواهم رفت. می توانید ابتدا محصول با درصد پایین را امتحان کنید، مانند تعلیق آزلائیک معمولی 10%.

آزلائیک اسید 20% از درماتیکا – مواد تشکیل دهنده

آکوا، آزلائیک اسید، پروپاندیول، اسکوالان، دایمتیکون، گلیسیرین، گلیسریل استئارات، PEG-75 استئارات، فنوکسی اتانول، ستیل الکل، توکوفریل استات، آکریلات ها/C10-30 آلکیل آکریلات C10-30 آلکیل اکریلات کراس پلیمر، سدیم سدیم سدیم اپدیداکس، هیدروآمیداکس سدیم، سدیم سدیم سدیم اپیداکس فیتوسفینگوزین، کلسترول، کربومر، صمغ زانتان، سرامید EOP.

لیست مواد تشکیل دهنده

تیوب سفید درماتیکا 20% آزلائیک اسید ریویو
نقد و بررسی کرم آزلائیک اسید 20% درماتیکا

بنابراین اکنون می دانیم که چه کسی به این نیاز دارد و چه کاری می تواند انجام دهد، بیایید دریابیم که چرا به این اسید آزلائیک خاص نیاز دارید. اولین محصول “بدون نسخه” درماتیکا نسبت به اکثر کرم‌های مراقبت از پوست نسخه‌ای فهرست مواد تشکیل‌دهنده‌تری دارد که آن را به یک نیروگاه واقعی تبدیل می‌کند. این ترکیبی از غلظت قدرت تجویز شده از یک درمان پوستی به خوبی مطالعه شده با برخی از مواد مفید است که با هم کار می کنند تا این مرطوب کننده درمانی عالی باشد. من آنچه در آن وجود دارد را تجزیه می کنم (به غیر از موارد واضح مانند آب، تقویت کننده های بافت، مواد نگهدارنده و آزلائیک)-

 • پروپاندیول – یک ماده روغنی است که یک وسیله نقلیه صاف برای مواد فعال ایجاد می کند و به نفوذ کمک می کند. برای پوست های حساس و مستعد آکنه خوب است و به رطوبت رسانی کمک می کند
 • Squalane- هیدروکربنی است که بافت روغنی دارد، بسیار پایدار، مرطوب‌کننده و ضد میکروبی است.
 • دایمتیکون – یک سیلیکون بی اثر که به حفظ رطوبت در پوست کمک می کند و به مراقبت از پوست احساس خوبی می بخشد.
 • گلیسیرین – مرطوب کننده ای که آب را به پوست می رساند
 • اسیدهای چرب – پوست را مرطوب کرده و به بهبود قابلیت پخش شدن کمک می کند
 • سرامیدها- سلامت پوست را بهبود می بخشد و از سد رطوبتی حمایت می کند
 • کلسترول – یک ماده چرب ضروری برای یک مرطوب کننده خوب در ترکیب با اسیدهای چرب و سرامیدها

مقدار زیادی مواد مرطوب‌کننده دوست‌داشتنی برای کاهش هر گونه تحریکی که ممکن است از ماده فعال ایجاد شود وجود دارد و این را به یک کرم مرطوب‌کننده/آکنه چند کاره تبدیل می‌کند. چند ماده در آن وجود دارد که ممکن است محرک آکنه برای کسانی باشد که حساسیت های خاصی دارند – دایمتیکون و گلیسریل استئارات. خیلی خوبه که هیچ عطری نداره

اسید آزلائیک از درماتیکا چگونه است؟

این در یک لوله بدون هوا عرضه می شود، که بسته بندی ایده آل برای مراقبت از پوست است، توزیع آن آسان است و محصول را از اکسیدان ها دور نگه می دارد. مطمئن نبودم که می توان آنها را بازیافت کرد یا خیر، اما به گفته Dermatica آنها می توانند، که یک مزیت واقعی است. بسته بندی بسیار ساده و بالینی است اما به نظر من واقعا شیک و کاربردی به نظر می رسد.

درماتیکا یک یا دو پمپ را دو بار در روز (در روز زیر ضد آفتاب) توصیه می کند. یک پمپ مقدار مناسبی برای پوشاندن کل صورت است. بافت خامه ای سنگینی دارد اما اصلا چرب نیست. به این راحتی پخش نمی شود، احساس می کنم به کمی رطوبت با آن نیاز دارم تا خوب پخش شود. اگر از پادکست یا ویدیوهای یوتیوب من چیزی در مورد من می دانید، می دانید که من برای کمک به جذب لایه های مراقبت از پوستم به دنبال یک غبار مرطوب کننده هستم و با کرم 20% Dermatica Azelaic احساس می کنم به کمی اسپریتز برای صاف کردن نیاز دارم. چیزهای همراه بدون قرص به خوبی جذب می شود.

کمی تاریخ از طرف من – من از آکنه و ملاسما رنج می برم. ملاسما من بعد از استفاده از هیدروکینون و ترتینوئین به نوعی تحت کنترل است، اما من در حال استراحت از هیدروکینون هستم، بنابراین می توانم مقداری رنگدانه اضافی را انجام دهم که می دانم آزلائیک برای آن خوب است. من در تمام ماه لکه های بدی در اطراف پریود دارم و لکه های کوچکی در اطراف پایین صورتم دارم، بله!

چند بار اول که از آن استفاده کردم، احساس سوزن سوزن شدن با آن، به خصوص در ناحیه بینی ام داشتم. این سوزن سوزن شدن بعد از روز اول استفاده از بین رفت و اکنون احساس راحتی می کند. هیچ سوزش و قرمزی همراهش ندارم. من می توانم بلافاصله بگویم که این ماده برای پوست من طلا است. من مدت زیادی است که از کرم درماتیکا استفاده نکرده ام اما قبلاً از آزلائیک استفاده کرده ام که نتایج عالی داشته است. من واقعاً استفاده از آن را متوقف کردم زیرا نمی توانستم به راحتی آن را در دست بگیرم.

نتایج Dermatica Azelaic

نقد و بررسی کرم آزلائیک اسید 20% درماتیکا، سلفی
نقد و بررسی کرم آزلائیک اسید 20% درماتیکا

در اینجا کمی حماسه مراقبت از پوست وجود دارد، تحمل کنید. باید صادقانه بگویم، من مدت زیادی است که از این Azelaic خاص استفاده نمی کنم. من قبلاً از اسکینورن در مدت زمان طولانی تری استفاده کرده ام (اسکینورن یک کرم درمانی 20٪ آزلائیک است) بنابراین اساساً همین است. من می دانم که 20٪ آزلائیک آکنه های مداوم من را کنترل می کند، اما مدتی است که از آن استفاده نمی کنم زیرا روی ترتینوئین خود تمرکز کرده ام. بنابراین من یک کاربر قوی ترتینوئین هستم – 0.05٪ هر شب، همچنین از درماتیکا، واقعاً پوست پیری من را بهبود می بخشد (من 41 سال دارم)، خطوط ریز، بافت و منافذ پوست من را بهبود می بخشد، اما من همچنان آکنه چانه و جوش های سر سیاه عجیب را دارم. بنابراین بسیار خوشحال شدم که آزلائیک را معرفی کنم تا ببینم آیا می تواند به کنترل آکنه من کمک کند.

در چند هفته اول استفاده از کرم آزلائیک از درماتیکا، کاهش آکنه خود را تجربه کردم، هیچ شیوع بزرگ یا لکه‌های کیستیک نداشتم. پوست من بعد از کلمه رفتن صاف تر شد، مثل اینکه لایه برداری واقعا ملایمی داشته است. من هیچ گونه قرمزی یا تحریکی نداشتم، بنابراین می توان آن را در کنار ترتینوئین استفاده کرد. من انگشتانم را برای کاهش ملاسما روی هم گذاشته ام، هنوز بهبود زیادی در آن ناحیه ندیده ام، اما زمان کافی نگذشته است و خورشید در ولز شروع به بیرون آمدن کرده است، بنابراین زمان بدی از سال برای رنگدانه ها است.

چگونه درماتیکا 20% آزلائیک را در روتین خود قرار دهید

از آنجایی که این یک ماده فعال است، ما می خواهیم که تا حد امکان به پوست تمیز خود نزدیک شود، اما، اگر هیچ آبرسانی زیر آن قرار ندهید، به همان اندازه خوب و مرطوب کننده است، پوست شما نان تست خشک می شود. چند لایه آبرسانی سبک که به خوبی در زیر آن آغشته شده باشد، کمک زیادی به شما خواهد کرد. برای یادگیری ضروری در مورد هیدراتاسیون، پست 7 Skins من را بررسی کنید، اگر از مراقبت از پوست قوی استفاده می کنید، واقعاً مهم است.

می توانید راهنمای رژیم Deciem را برای درگیری با آزلائیک بررسی کنید، آنها اسیدهای قوی دیگر (به دلیل خطر لایه برداری بیش از حد)، EUK-134 (به عنوان حساس به pH پایین) و پپتیدها (به همان دلیل) فهرست شده اند. احتمالاً نیازی به لایه‌بردارهای اسیدی دیگر ندارید، آزلائیک باید به اندازه کافی خوب پوست شما را برگرداند.

درماتیکا توصیه می کند از کرم خود دو بار در روز برای کل صورت و زیر کرم مرطوب کننده و یا spf استفاده کنید. روشی که من این را در روال خود گنجانده ام ممکن است کمی درگیر به نظر برسد، اما مشکل عدم امکان استفاده همزمان از آن با ترتینوئین را برطرف می کند. روال من به این شکل است –

صبح

 • با LVCE توسط NIOD پاک کنید
 • هیدراتاسیون – لایه های SDSM توسط NIOD، سرم حلزون Iunik، اسیدهای آمینه معمولی
 • آنتی اکسیدان – Ascorbyl Isotetrapalmitate The Ordinary
 • کرم آزلائیک درماتیکا 20%
 • Altruist Face Fluid spf 50

عصر (بعد از کار/زمان خواب بچه ها حدود ساعت 8 شب)

 • LVCE را با NIOD پاک کنید
 • هیدراتاسیون – لایه های SDSM توسط NIOD، سرم حلزون Iunik، اسیدهای آمینه معمولی
 • درماتیکا 20% آزلائیک

شب (پس از خوردن چای و تماشای تلویزیون، درست قبل از اینکه بخوابم حدود ساعت 11 شب)

 • درماتیکا ترتینوئین 0.05% + هیدروکینون 4%
 • مرطوب‌کننده‌های سنگین به‌عنوان مثال NMF معمولی، Aveeno Skin Relief

و این همان کاری است که من هر روز انجام می دهم. همه چیز در مورد تغذیه، آبرسانی و محافظت از پوست است تا از پوست من حمایت کند، در حالی که من از داروهای تجویزی تحریک کننده استفاده می کنم. و این واقعا برای من کار می کند. من مشکلات پوستی واقعی دارم (آکنه کیستیک و ملاسما) بنابراین به این نوع روتین کامل نیاز دارم و با استفاده از اسید اسکوربیک و اسید گلیکولیک یا هر چیز دیگری که ممکن است پوستم را از بین ببرد، سد رطوبتی خود را در معرض خطر قرار نمی دهم. لبه.

نکات اصلی که باید به خاطر بسپارید –

 • قبل از استفاده از آزلائیک از هیدراتاسیون زیاد استفاده کنید و اجازه دهید لایه ها کاملا جذب شوند
 • همزمان با سایر اسیدها استفاده نکنید، نباید به لایه برداری بیشتری نیاز داشته باشید و ممکن است باعث آسیب به سد شوید.
 • شما می توانید همزمان با ترتینوئین یا رتینول خود استفاده کنید، اما اگر پوست شما تازه از آن استفاده می کند، می توانید از آزلائیک در صبح و رتینوئیدها در عصر استفاده کنید.
 • ممکن است باعث تحریک (بخوانید قرمزی، خشکی و خارش) شود، بنابراین با لایه های مرطوب کننده و ویتامین های B و پاک کننده های بدون کف ترکیب کنید.
 • اگر همزمان با ترت استفاده می کنید، قبل از اینکه روی ترت استفاده کنید، اجازه دهید کرم کاملا جذب شود

برای اطلاعات بیشتر به Dermatica مراجعه کنید و برای 10% تخفیف، از کد پیشنهادی من NIAP2 استفاده کنید