بررسی پودر نیاسینامید معمولی و نحوه انجام آن


بررسی پودر نیاسینامید معمولی، چه کسی به آن نیاز دارد و چگونه از آن استفاده کند.

بررسی گرافیکی Pinterest پودر نیاسینامید معمولی

Ordinary مدتی است که هیچ چیز جدیدی ارائه نکرده است، شاید از Pycnogenol؟ پس کلاه های هیجان انگیز خود را بردارید، ما چیز جدیدی برای بازی داریم. پودر نیاسینامید کمی مبهم است، چیزی است که نمی دانستیم به آن نیاز داریم. من سعی می کنم بفهمم چه کسی به آن نیاز دارد، برای چه چیزی به آن نیاز داریم و با چیزها چه کار می کنیم.

اگر خود را از Google اینجا پیدا کرده اید، ممکن است بخواهید انجمن های من/ما را بررسی کنید – The Ordinary Chatroom و The Ordinary Subreddit (یا چت روم مراقبت از پوست با دوستان برای چت خاص کمتر The Ordinary). اگر به دنبال مشاوره و نظرات هستید، مکان‌های عالی برای سر زدن

در اینجا حقایق و ارقام است –

 • پودر 100٪ نیاسینامید با نام مستعار “Less Than 100ppm Residual Nicotinic Acid” با نام ویتامین B3
 • Deciem وعده می دهد که درخشش قابل مشاهده، منافذ بزرگ شده و بافت نامنظم پوست را هدف قرار خواهد داد، اما کار بسیار بیشتری انجام می دهد.
 • این دارو نباید همزمان با اسید اسکوربیک یا اسید اسکوربیک ال-اتیله شده یا ترکیب با هر یک از اسیدهای مستقیم (گلیکولیک، لاکتیک، سالیسیلیک، ماندلیک یا آزلائیک) استفاده شود.
 • این گیاه وگان و بدون ظلم است
 • حاوی عطر، الکل، روغن، سیلیکون، آب، گلوتن یا آجیل نیست
 • پودر نیاسینامید معمولی 4.90 پوند برای 20 گرم از شرکت Deciem است.

نیاسینامید برای چیست؟

نیاسینامید چیز فوق العاده ای است. این دارای اثرات مثبت مراقبت از پوست است، برای هر نوع مشکل پوستی کار می کند.

اینجاست علوم پایه پشت قدرت نیاسینامید – این یک پیش ماده برای کوآنزیم NADH است که عملکردهای زیادی در بدن انسان دارد –

 • با افزایش سن، کوآنزیم‌های نیاسینامید در پوست کاهش می‌یابد و باعث تغییرات مرتبط با افزایش سن می‌شود. استفاده از نیاسینامید روی پوست باعث افزایش کوآنزیم های نیاسینامید می شود و به سلول های پیر پوست کمک می کند تا مانند پوست جوان عمل کنند.
 • نیاسینامید تعداد سلول های کلاژن ساز را افزایش می دهد و میزان کلاژن تولید شده توسط سلول های کلاژن ساز را افزایش می دهد. این باعث افزایش استحکام پوست می شود.
 • توانایی پوست برای تولید سرامیدهای خود را افزایش می دهد، این به تقویت سد آن، کاهش خشکی و افزایش سلامت پوست کمک می کند. تنها 2 درصد این اثر را نشان داده اند.
 • این به محافظت از پوست در برابر آسیب اشعه ماوراء بنفش کمک می کند.
 • نیاسینامید ظاهر لکه های خورشید را کاهش می دهد و همچنین به طور کلی رنگ پوست را بهبود می بخشد.
 • نشان داده شده است که محلول 4٪ نیاسینامید آکنه را تا 60٪ کاهش می دهد و می تواند تولید روغن را تا حدود 40٪ کاهش دهد.
 • آزمایشات نشان داده است که 5 درصد نیاسینامید می تواند بافت پوست را به طور چشمگیری بهبود بخشد.

(برای مطالعه بیشتر مقاله را مرور کنید)

این واقعا چیزهای جادویی است، برای بسیاری از مسائل مختلف موثر است. هر کسی، به غیر از کسانی که پوست واقعی نوزاد دارند، می توانند از نیاسینامید برای بهبود پوست خود استفاده کنند. برای پیری، آکنه، خشکی، چربی، رنگدانه، از دست دادن سفتی، لکه های خورشیدی، آثار مفید است.

بررسی پودر نیاسینامید معمولی

شیشه باز پودر نیاسینامید معمولی حاوی پودر
بررسی پودر نیاسینامید معمولی

پودر نیاسینامید در یک بطری شیشه ای قهوه ای تیره محافظت شده در برابر اشعه ماوراء بنفش در جعبه کارتی با یک قاشق پلاستیکی کوچک، تقریباً مشابه پودر 100% اسکوربیک The Ordinary است. دستورالعمل ها می گویند –

یک چهارم قاشق از قاشق ارائه شده با یک درمان مبتنی بر آب را در کف دست خود مخلوط کنید و صبح و/یا شب روی صورت بمالید. از تماس با چشم خودداری کنید، در صورت تماس با آب کاملاً بشویید. دست ها را پس از دست زدن بشویید. با فرمولاسیون هایی با pH 5 یا کمتر مخلوط نکنید.

مشکلی که من فوراً با این مشکل دارم، ربع اسکوپ بیت است. واقعا سخت است که بگوییم یک ربع اسکوپ چگونه به نظر می رسد. همچنین تمرکز بسته به مقدار موادی که برای رقیق کردن آن استفاده می کنید تغییر می کند. شما باید این کار را با چشم انجام دهید. به طور معمول فرمول های مراقبت از پوست حاوی نیاسینامید بین 1-10٪ حاوی پودر هستند، بنابراین مقدار کمی پودر با سرم مناسب صورت می شود.

پودر نیاسینامید واقعاً به راحتی حل می شود. هیچ شن و ماسه ای وجود ندارد و به خوبی خیس می شود. من همیشه وقتی از نیاسینامید 10% The Ordinary استفاده می کنم کمی سوزن سوزن می شوم و پودر همان حس را ایجاد می کند. بعدش هیچ قرمزی یا درد نداشتم فقط گزگز.

پودر معمولی را با چه چیزی مخلوط کنیم؟

می توانید آن را با هر چیزی که آب در آن وجود دارد مخلوط کنید. نیاسینامید محلول در آب است، بنابراین اگر سعی کنید آن را با روغن مخلوط کنید، روغنی است که در آن ماسه نیاسینامید وجود دارد و وارد پوست نمی شود. باید با چیزی در اطراف pH خنثی مخلوط شود تا اسیدی نباشد. مخصوصاً ویتامین C نیست (مخصوصاً اسید اسکوربیک، مشتقات منیزیم آسکوربیل فسفات، آسکوربیل گلوکوزید و آسکوربیل تترا ایزوپالمیتات خوب هستند). اسید گلیکولیک، اسید لاکتیک، اسید آزلائیک، اسید ماندلیک و اسید سالیسیلیک به خوبی با نیاسینامید کار نمی کنند.

جعبه های هیلامید و بطری های اسپری صاف گذاشته شده اند
بررسی پودر نیاسینامید معمولی

در اینجا ایده هایی برای میکسرها وجود دارد، همچنین می توانید پست 7 پوسته من را که پیشنهادهای زیادی برای آبرسان دارد را بررسی کنید.

 • اب
 • هر گونه تونر آبرسان
 • سرم های آبرسان – هیالورونیک اسید معمولی + B5، هیلامید کم مولکولی HA، NIOD MMHC
 • سرم های پپتیدی – بوفه، بوفه به علاوه مس، ماتریکسیل، آرگیرلین، هیلامید ساب کیو

نیاسینامید در pH پایین به نیاسین تجزیه می شود. نیاسین بد نیست، اما می تواند باعث برافروختگی/قرمزی ناخوشایند پوست شود.

آیا باید آن را بخرید؟

آره. یا هر محصول دیگری که نیاسینامید در آن وجود دارد. عالیه. اگر آن را با 10٪ نیاسینامید به علاوه روی The Ordinary مقایسه کنیم، کار فشرده‌تری دارد، از این نظر که باید آن را مخلوط کنید، اما سازگارتر و ارزان‌تر است. مقدار نیاسینامیدی که در 20 گرم پودر دریافت می کنید می تواند تقریباً 7 10 درصد سرم را تشکیل دهد. این یک راه بسیار ارزان برای تقویت نیاسینامید به مراقبت از پوست است و ببینید چه کاری می تواند برای پوست شما انجام دهد.

برای اطلاعات بیشتر و خرید TO Niacinamide Powder به Deciem بروید.

(برای وضوح کامل- من پودر 100% نیاسینامید The Ordinary را به عنوان نمونه برای بررسی از Deciem دریافت کردم. این پست دارای پیوندهای وابسته است، به این معنی که اگر چیزی بخرید به عنوان تشکر از نوشتن، پول کمی دریافت می کنم).