بررسی پاک کننده هیالورونیک اسید Inkey List


اگر پوست کم آبی دارید، خرید پاک کننده ها می تواند مشکل باشد. پاک‌کننده‌های خامه یا شیر ممکن است خیلی غنی باشند، در حالی که پاک‌کننده‌های کف‌دار ممکن است خیلی پاک‌کننده باشند. به پاک کننده هیالورونیک اسید جدید Inkey List وارد شوید، یک پاک کننده ژل ملایم که احساس خوبی دارد درست.

خلاصه سریع

 • ژل که به سختی کف می کند روی پوست بسیار ملایم است.
 • به خوبی تمیز می شود اما آرایش ضد آب یا ضد آفتاب را پاک نمی کند.
 • یک فریبنده دوست داشتنی از پاک کننده ژل حساس به هیدراسیون H2O+ مورد علاقه من!

بررسی اجمالی

چیست؟
یک پاک کننده عمیق آبرسان برای پوست نرم، صاف و سالم. فرمول کم کف کننده آرایش و SPF را پاک می کند و تا 48 ساعت پس از استفاده به آبرسانی پوست ادامه می دهد.

بهترین مناسب برای
پوست کم آب که نیاز به حفظ آبرسانی بدون نرمی اضافی در پاک کننده های کرم/شیر دارد.

موارد قابل توجه
بدون الکل و عطر است. الکل Cetearyl و اسید استئاریک می تواند برای برخی افراد کمدوژن باشد.

سطح pH
Inkey List آن را به عنوان 5.0 فهرست می کند و آزمایش من نیز حدود 5 را تأیید کرد.

بسته بندی
یک بطری پلاستیکی فشاری سفید با درپوش. اساسی اما کاربردی

رایحه
رایحه نمکی ضعیفی از مواد تشکیل دهنده وجود دارد، اما آزاردهنده نیست و به سرعت از بین می رود.

بافت
یک ژل سبک

پایان
به پوست احساس شادابی، تمیزی و مهمتر از همه سفت و ناراحت کننده نمی دهد!

از کجا بخریم
9.99 دلار برای 150 میلی لیتر در Sephora و Inkey List

عناصر برجسته

کوکو گلوکوزید عامل پاک کننده اصلی در این پاک کننده است و مطالعات نشان می دهد که واقعاً روی پوست ملایم است و در صورت استفاده با درصد تنظیم شده، هیچ تحریکی ندارد. اگر SLS برای پوست شما خیلی قوی است، Coco-Glucoside یک جایگزین خوب است.

1% هیالورونیک اسید کمپلکس CationHA در واقع ترکیبی از آب + هیالورونات سدیم هیدرولیز شده + هیالورونات سدیم + پلی کواترنیوم 10 + گلیسیرین + فنوکسی اتانول + اتیل هگزیل گلیسیرین است. به گفته سازنده، این مجموعه با بار مثبت می تواند بهتر به پوست دارای بار منفی ما بچسبد و هرگونه تحریک ناشی از سورفکتانت ها را به حداقل برساند.

هیچ مطالعه مستقلی در مورد CationHA وجود ندارد، اما ما می دانیم که هیالورونیک اسید یک مرطوب کننده ثابت شده است که می تواند رطوبت را حتی در درصد کم بر روی پوست بکشد و حفظ کند.

1% پلی فروکتول پلاس ترکیبی از اینولین + گلیسیرین + فنوکسی اتانول + لسیتین + صمغ زانتان + آب است. مطالعه سازنده نشان داد که سطح هیدراتاسیون پوست هنگام استفاده از پلی فروکتول پلاس در یک پاک کننده افزایش می یابد، در حالی که مطالعه مستقل اینولین نشان داد که هنگام افزودن به شستشوی بدن، تحریک را به حداقل می رساند.

2٪ بتائین یک اسمولیت است، به این معنی که می تواند به تعادل آبرسانی پوست کمک کند و برای سد رطوبت ما مفید است. به دلیل خاصیت آبرسانی آن اغلب به عنوان یک مرطوب کننده در مراقبت از پوست نیز استفاده می شود.

مواد کامل

آب، گلیسیرین، کوکو گلوکوزید، بتائین، ستئاریل الکل، اسید استئاریک، فنوکسی اتانول، بنزیل الکل، صمغ زانتان، آکریلات ها/C10-30 آلکیل آکریلات متقاطع پلیمر، اینولین، اتیل هگزیل گلیسیرین، سدیم دی هیدرولیکوآت مین اسید، تری هیدرولیکوآسی مین اسید، سدیم دی هیدرولیکوآسیترن سوکسید، ، هیالورونات سدیم هیدرولیز شده، هیالورونات سدیم، لسیتین

نحوه استفاده از پاک کننده هیالورونیک اسید Inkey List

 • به عنوان یک پاک کننده صبحگاهی یا پاک کننده دوم عصر بعد از مرحله پاک کردن آرایش، بهترین عملکرد را دارد.
 • ابتدا پوست را مرطوب کرده و به آرامی به اندازه یک سکه روی پوست ماساژ دهید.
 • با آب گرم یا سرد کاملاً بشویید. آبی که خیلی داغ است ممکن است با از بین بردن روغن های پوست باعث قرمزی و خشکی شود.
یکی برای پوست های کم آب: بررسی Inkey List پاک کننده هیالورونیک اسید

تجربه استفاده و نتایج

✅ژل پاک کننده مناسب پوست خشک

پوست خشک من در طول فصل زمستان با پاک کننده های ژل/کف کننده بداخلاق می شود و اکثر آنها پس از پاکسازی درجات مختلفی از خشکی و/یا سفت شدن را به جا می گذارند. این پاک کننده هیالورونیک اسید Inkey List یکی از 2 شوینده ژلی است که بعد از آن پوست من را کاملا متعادل می کند و هیچ ناراحتی ندارد!

بافت پاک کننده هیالورونیک اسید Inkey List

✅ استفاده از موادی که واقعا مهم هستند

من اثربخشی این پاک کننده را مدیون گنجاندن موادی است که واقعاً در یک پاک کننده مهم هستند، به عنوان مثال. مواردی که هرگونه اختلال در سد را به حداقل می رساند و سطح هیدراتاسیون پوست را افزایش می دهد. در حالی که پوست من احساس نمی کرد بیشتر پس از استفاده از پاک کننده هیدراته شد، قطعا احساس خشکی کمتری داشت، که در کتاب من یک پیروزی است!

✅ تمیز می شود و هیچ لایه ای از آن باقی نمی ماند

یک مشکل رایج در مورد پاک کننده های مرطوب کننده مانند کرم ها یا مومیایی ها این است که آنها همچنین تمایل دارند یک لایه “مرطوب کننده” از خود به جای بگذارند. من شخصاً این را دوست ندارم، بنابراین خوشحالم که تأیید کنم که این پاک کننده پوست را نرم و متعادل می کند و فیلمی عجیب و غریب به جا می گذارد.

❓ سودمند و اندک جرقه شادی

من شخصاً عاشق پاک کننده های شاداب هستم که بوی خوبی نیز دارند زیرا به نظرم کل تجربه پاکسازی را بهبود می بخشد. در حالی که بافت ژل دلپذیر است، پاک کننده اسید هیالورونیک Inkey List به این زودی هیچ حسی را خوشحال نمی کند. این چیز بدی نیست، زیرا از تمام عطرها و رنگ هایی که به طور بالقوه می توانند پوست را حساس کنند، صرف نظر می کند، اما اگر شما هم مانند من یک پاک کننده پاک کننده هستید، باید توجه داشته باشید.

❌ آرایش ضد آب را پاک نمی کند

در حالی که در وهله اول هرگز انتظار نداشتم چنین پاک کننده ملایمی بتواند این کار را انجام دهد، لیست Inkey ادعا کرد که می تواند، بنابراین آن را مورد آزمایش قرار دادم. همانطور که می بینید، روی خط چشم ضد آب و لکه لب من کار وحشتناکی انجام داد. به نظر می رسید که سایه چشم و کرم ضد آفتاب رنگی را پاک کرده است، اما در هر صورت احتیاط می کنم و ابتدا از پاک کننده آرایش اختصاصی استفاده می کنم.

بافت پاک کننده هیالورونیک اسید Inkey List
اگر ویدئوی نمایشی من را تماشا کنید، خواهید دید که بیشتر آرایش با دستمال شستشوی من پاک شده است. خود پاک کننده تقریبا هیچ کاری انجام نداد.

Inkey List پاک کننده هیالورونیک اسید مقایسه شد

🧼 پاک کننده ژل حساس به هیدراتاسیون H2O+
وقتی از Inkey List استفاده کردم، بلافاصله به یاد پاک کننده مورد علاقه ام H2O+ افتادم! آنها از نظر بافت تقریباً یکسان هستند، و در حالی که H2O+ در واقع پوست من را هیدراته می کند، شما نمی توانید قیمت فهرست Inkey را شکست دهید. از نظر ارزش کلی برای پول، رای من به فهرست Inkey است.

🧼 ژل پاک کننده روزانه Good Molecules Rosewater
یکی دیگر از پاک کننده های ژلی فوق العاده و مقرون به صرفه که پوست را صاف نمی کند. امتیازهای جایزه برای بسته بندی زیباتر نیز. شما نمی توانید با هیچ کدام اشتباه کنید، اما برای من احساس می کردم که پاک کننده هیالورونیک اسید Inkey List کمی آبرسان تر است.

🧼 پاک کننده ژله شیری براق کننده
پاک کننده ژل ملایم اصلی. هنوز هم خوب است، اما اگر مولکول های خوب یک فریبنده عالی باشد که هزینه کمتری نیز دارد.


🧼 پاک کننده ژله 107 چاگا با pH پایین
اگر به دنبال یک پاک کننده ژل بوژی اما همچنان ملایم هستید، این 107 بهترین گزینه شماست. به اندازه فهرست Inkey آبرسان نیست، اما بوی چای ارل گری می دهد و تکه هایی از برگ های چای را نیز در ژل دارد!

🧼 پاک کننده روشن کننده اسید فولویک لیست Inkey List
مانند 107 از نظر بافت، اما متأسفانه از نظر بو نیست، این یکی کمی قوی تر از پاک کننده های قبلی و پاک کننده اسید هیالورونیک است. راستش من انتظار ندارم که پاک کننده ها پوست من را روشن کنند، بنابراین از بین دو گزینه Inkey List یکی HA را انتخاب می کنم.

🧼 شستشوی ژل امگا سوپریور هلیفروگ
Holifrog تقریباً برعکس لیست Inkey و تمام پاک کننده های فوق است زیرا برای پوست خشک من خیلی خوب تمیز می شود. اگر پوست ترکیبی/چرب دارید این می تواند گزینه خوبی باشد.

حکم نهایی

 • عناصر
 • بسته بندی
 • بافت/کاربرد
 • کارایی
 • قیمت

یک پاک‌کننده عالی که تمام تلاش خود را می‌کند تا به سد رطوبتی طبیعی پوست احترام بگذارد، که به معنای پوست شادتر و سالم‌تر برای ما در دراز مدت است! این قطعاً بیشتر یک محصول کار است، بنابراین آن دسته از افراد عملی که به زنگ ها و سوت ها اهمیتی نمی دهند، از کارآیی ساده پاک کننده اسید هیالورونیک The Inkey List قدردانی خواهند کرد.

بزرگترین نقص ایمو این است که این برند ادعا می کند که این پاک کننده می تواند آرایش را پاک کند، که این کار را انجام می دهد، اما ضعیف است. تا زمانی که این موضوع را در نظر داشته باشید، این پاک کننده ناامید نخواهد شد.

سوالات متداول

 • آیا پاک کننده هیالورونیک اسید The Inkey List بدون ظلم است؟

  آره! طبق سایت رسمی آنها، فهرست Inkey تایید کرده است که آنها مواد تشکیل دهنده یا محصولات نهایی خود را روی حیوانات آزمایش نمی کنند. آنها همچنین از هیچ تامین کننده یا شخص ثالثی استفاده نمی کنند و محصولات آنها در کشورهایی که آزمایش بر روی حیوانات طبق قانون الزامی است فروخته نمی شود. آنها در تلاش هستند تا تمام فرمول های Leaping Bunny خود را تا پایان سال جاری تایید کنند.

 • آیا پاک کننده هیالورونیک اسید The Inkey List گیاهخوار است؟

  بله، این پاک کننده در وب سایت رسمی آنها برچسب گیاهخواری دارد. Inkey List همچنین در تلاش است تا تمام فرمول های خود را تا پایان سال جاری توسط انجمن وگان ثبت و تأیید کند.

منابع مقاله

برای اینکه محتوای خود را دقیق و قابل اعتماد نگه دارم، برای حمایت از ادعاهای خود به مطالعات بررسی شده، مقالات موسسات معتبر دانشگاهی، و نقل قول از متخصصان معتبر مراقبت های بهداشتی تکیه می کنم. اینجا هیچ چیز مزخرف وو وو کلیکی وجود ندارد!

 1. فیوم، مونیس ام.، و همکاران. “ارزیابی ایمنی دسیل گلوکوزید و سایر آلکیل گلوکوزیدهای مورد استفاده در لوازم آرایشی”. مجله بین المللی سم شناسی، جلد 32، شماره 5_suppl، سپتامبر 2013، ص 22S48S، https://doi.org/10.1177/1091581813497764.

 2. «CationHATM-1 هیالورونات سدیم خالص. Freshine Chem، 2017، www.freshinechem.com/cationha-clear-1-substantive-sodium-hyaluronate/.

 3. “پلی فروکتول پلاس.” میبل بیوشیمی، 2020، mibellebiochemistry.com/polyfructol-plus.

 4. Nizioł-Łukaszewska، Zofia، و همکاران. “اینولین به عنوان یک ماده موثر و ایمن در لوازم آرایشی”. دروازه تحقیق, De Gruyter Open, Mar. 2019، www.researchgate.net/publication/331867231_اینولین_به عنوان_اثربخشی_و_مواد_ایمن_در_آرایشی.

 5. الچامی، سی، و همکاران. «اسمولیت‌های آلی بیان پروتئین‌های پیوند محکم خاص را در پوست افزایش می‌دهند و عملکرد سد را در کراتینوسیت‌ها تغییر می‌دهند*.» مجله پوست بریتانیا، جلد 184، شماره 3، ژوئیه 2020، صفحات 482–94، https://doi.org/10.1111/bjd.19162.

 6. برنت، کریستینا ال.، و همکاران. “ارزیابی ایمنی آلکیل بتائین های مورد استفاده در لوازم آرایشی.” مجله بین المللی سم شناسی، جلد 37، شماره 1_suppl، مه 2018، ص 28S46S، https://doi.org/10.1177/1091581818773354.

من این محصول را برای اهداف بررسی دریافت کردم، اما همه نظرات 100٪ صادقانه و متعلق به من هستند. این پست حاوی پیوندهای وابسته است و هر خرید به شما کمک می کند تا هزینه اجرای این وبلاگ را بدون هزینه اضافی برای شما پوشش دهید! سیاست افشای کامل