بررسی برنامه فرهنگی تبلیغی جامعه تبلیغات اسلامی کاشان – خبرگزاری مهر ایران و جهان نیوزبه گزارش خبرنگار مهر، ظهر امروز جلسه روسای اداره تبلیغات اسلامی استان اصفهان به منظور بررسی فعالیت های فرهنگی و تبلیغی اداره کل تبلیغات اسلامی شهرستان کاشان برگزار شد.

در این جلسه که ظهر امروز پیش از اجلاس مدیر کل، نمایندگان فرهنگی و روسای شهرستان های تبلیغات اسلامی سراسر کشور به میزبانی استان کرمان در سالن اجتماعات اداره کل تبلیغات اسلامی کاشان برگزار شد، سران شهرستانی . بخش آماده سازی بیشتر و بررسی اهداف و برنامه های آتی، کار خود را بررسی کردند.

در این مونتاژ مدیر اداره تبلیغات اسلامی استان اصفهان در خصوص کمک به مدیتیشن آنها در مورد طراحی پارچه و ایده هایی برای پروژه های تبلیغاتی و فرهنگی صحبت کردند.

همچنین با حضور حجت الاسلام سرلک معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی استان وظیفه اصلی و اساسی سازمان تبلیغات اسلامی از دیدگاه امام خامنه ای (مدظله العالی) آه تومطالبات معظم له در خصوص عملکرد این سازمان، اطلاعات جهاد و فعالیت های مربوط به آن قرائت شد.

یادآور می شود در پایان این دیدار و پس از اقامه نماز مغرب و عشاء، استان کرمان با سرلشکر . مدیران، معاونین فرهنگی و مدیران تبلیغات اسلامی سراسر کشور