برداشتن منحنی خطرناک “گاوکش” در محور نورآباد – خرم آباد – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر، احسان کرم زاده در نشست مشترک امداد و خدمات حضور یافت نوار نقاله راهداری عضو کمیسیون ایمنی راه های استان لرستان با شناخت تجهیزات و خدمات امداد و نجات نوار نقاله وی بیان کرد: مسائل ایمنی، ترافیک و حمل و نقل جاده ای باید در طول سال مورد بازنگری قرار گیرد و فرماندار و مسئولان شهرستان مسئولیت جلسات منظم شورای ترافیک و اجرای مصوبه آن را بر عهده بگیرند.

او کمیته برنامه را مدیریت می کند مقدار کمی شهر در راستای توزیع مناسب اعتبارات پروژه نیمه تمام در حوزه ارتقای ایمنی راه ها، نوسازی تابلوها و تابلوها به ویژه در مسیر تردد زائران اربعین حسینی با توجه به ایمنی راه ها، تکمیل پروژه های کمربندی شهری، مدیریت بلایا. نمایش و جلوگیری از ملاقات مردم بینندگانی که سرعت سرویس را متوقف می کنند، با سارقان تابلوهای جاده ای برخورد می کنند و راهکارهای مناسب برای جلوگیری از سرقت ارائه می دهند، این اقدام را برای حفظ امنیت جاده ای که هستند، مهم دانستند.

مدیرکل دفتر فنی دولت لرستان رفع پیچ خطرناک «گاوکش» در محور نورآباد – خرم آباد را اقدامی ضروری و استفاده از مهارت های رسانه ای ملی برای فرهنگ سازی ایمن رانندگی، تعمیر و نوسازی عنوان کرد. ناوگان راه قدیم، حضور جدی پلیس و کنترل وی روند تردد زائران در اربعین حسینی و درک نقش مرکز کنترل فنی خودرو را از دیگر مواردی عنوان کرد که باید تایید شود.