برخی از میلیاردرها “توطئه” را از دست می دهند


برایان کاکس ، ستاره جانشینی ، که در سریال HBO در نقش میلیاردر رسانه ای و میلیاردر لوگان روی بازی می کند ، میلیاردرهای واقعی را بعنوان دانش آموز منتشر کرده است.

برخی ثروتمندان فکر می کنند بهتر است اینجا بمانند [and] بیشتر اوقات فضای کافی وجود ندارد. “این بازیگر سه شنبه شب در اولین نمایش” تداوم “در صفحه ششم گفت و جف بزاس و ریچارد برانسون را جنایتکاران بزرگ خواند. وقتی برانسون گفت ما به سفینه های فضایی بیشتری نیاز داریم ، من فکر کردم: “این آخرین چیزی است که جهان به آن نیاز دارد – این سفینه های فضایی بیشتر است.”

بنیانگذار آمازون در ماه ژوئیه با موشک نیو شپرد به فضا رفت و سرمایه دار بزرگ ویرجین هنگامی که خود و پنج نفر دیگر را در همان ماه با موشک Virgin Galactic خود پرتاب کرد ، در “مسابقه فضایی میلیاردر” برنده شد.

کاکس ، با پوشیدن ماسک خنده دار روی صورت که روی آن “#TeamLoganRoy” و “F -k Off” از طرف دیگر نوشته شده بود ، افزود: “بنابراین متوجه می شوید که بسیاری از این افراد ثروتمند گاهی طرح خود را از دست می دهند.”

نیکول انصاری کاکس و برایان کاکس.
در اولین نمایش ، کاکس و همسرش نیکول از ماسک های مخصوص صورت استفاده کردند.
گتی ایماژ

این بازیگر 75 ساله همچنین میلیاردرهای خانواده روی را وزن کرده است و معتقد است که لوگان می خواهد جانشین رسانه خود Waystar RoyCo شود.

وی گفت: “من فکر می کنم ژن های بد زیادی برای شروع وجود دارد.” “من فکر می کنم که پسران ناراضی هستند ، اما من فکر می کنم همه آنها پتانسیل بالایی دارند و من فکر می کنم این همیشه آنها را از شک و تردید منفع می کند. او برای شیوا (سارا اسنوک) کمک بزرگی کرد ، اما پس از آن با صحبت های زیاد مشکل داشت.”

برایان کاکس و سارا اسنوک "عواقب."
کاکس ، که در اینجا به عنوان لوگان روی به همراه دخترش روی صفحه نمایش داده می شود ، با بازی سارا اسنوک در “تداوم” ، نمی داند که شخصیت او چه کسی را برای بازی در شرکت خانوادگی انتخاب خواهد کرد.
ماکال پولای

و کاکس معتقد است که حتی میلیاردرهای موفق هنگام تصمیم گیری در خانواده خود با مشکل مواجه می شوند.

“صحبت درباره آن سخت است زیرا شما باید با آن مبارزه کنید ، و آنها فرزندان شما هستند. ما همیشه بخواهیم یا نخواهیم نسبت به فرزندان خود تعصب داریم. ”

وی افزود: “به یک معنا ، لوگان احساس می کند که یک پرتوی بزرگ از نور بر خانواده اش فرود می آید و آنها را از چیزی درمان می کند. آنها را روشن کنید. “

اولین پخش فصل سوم “Continuity” در شبکه HBO در 17 اکتبر انجام می شود.

دیدگاهتان را بنویسید