برخورد قانونی با اغتشاشگران استان سمنان – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر، محمدجعفر عبداللهی شامگاه شنبه در دیدار فرمانده انتظامی استان سمنان که به همت مرکز فرماندهی ناجای سمنان برگزار شد، با بیان اینکه رهبران، مجرمان، مدیران، مروجین و افرادی که نقش عمده ای در اغتشاشات دارند، اظهار داشت: طبق قانون کرد: سیستم قضایی آن به عدالت محاکمه خواهد شد کالاها تصمیمات جدی داشته باشند

وی با بیان اینکه هرکس در اغتشاشات کوچکترین و بالاترین جرم را مرتکب شده باشد توسط دستگاه قضایی نیز محاکمه می شود، گفت: وظیفه دستگاه قضایی است که با آن برخورد قاطع داشته باشد.حوزه سمنان.

رئیس دادگستری استان سمنان با اشاره به اینکه شناسایی همه افراد درگیر در این فتنه وظیفه پلیس است، گفت: باید مدارک و مستندات لازم را ارائه دهیم، ناجا در دستگاه قضایی است و یک بخش ویژه ای برای این منظور ایجاد شد. مشکلات دادگاه سمنان.

عبدالهی با بیان اینکه مردم استان سمنان خواستار مذاکره جدی با عوامل اغتشاشات هستند، گفت: باید با سرعت و دقت داده ها، عدالت را آماده و اجرا کنیم. .

وی با بیان اینکه دادگاه استان سمنان نیز با دقت و به سرعت به گزارش ادله و مدارک مورد نیاز مقامات موثر دولتی و افراد دستگیر شده رسیدگی خواهد کرد و تاکید کرد: سلامت و امنیت عمومی اولویت دادگاه است.