برای مقابله با آفلاتوکسین از فناوری پلاسما استفاده می شود – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر ، محمد اسلامی بعدازظهر جمعه در جشنواره ملی پسته در رفسنجان اظهار داشت: استفاده از فن ها آن را بیاورید سلام نوین برای رفع مشکلات مردم در زمینه های مختلف و در زمینه تولید پسته و مبارزه با سموم در دستور کار قرار دارد. آفلاتوکسینمبارزه با حشرات و بهبود تولید فن آن را بیاورید پلاسما استفاده می شود.

وی گفت: تلاش می کنیم هواداران را جذب کنیم آن را بیاورید سلام چیزهای جدیدی را در زندگی و کار افراد کشف کنید فهمیدن بیایید به مردم بفهمانیم آن را بیاورید سلام انرژی هسته ای چه تاثیری بر زندگی آنها دارد، اما دشمن تلاش می کند این علم را در انحصار خود نگه دارد.

وی بیان کرد: دشمن در حوزه انرژی هسته ای ایران در صدد نشر اکاذیب است و در این راستا هدفی وجود دارد و خسته نیستند و با دروغ و تحریم تلاش می کنند به اهداف خود برسند.

اسلامی می گوید: دشمن هنر می داند آن را بیاورید سلام خبر می تواند دریچه جدیدی در علم برای حل مشکلات و توسعه اقتصادی کشور ایجاد کند و به همین دلیل از همه روش ها برای مقابله با آن استفاده شود.

گفت: این هوادار آن را بیاورید در حوزه پزشکی، کشاورزی، صنعت و آب و زمین قابل بررسی است و باید توسعه یابد.

اسلامی افزود: در استان کرمان کشت پسته، خرما و مزارع در شهرهای مختلف به ویژه جنوب کرمان رواج دارد و در نظر داریم این کار را انجام دهیم. آن را بیاورید سلام بیایید از انرژی هسته ای برای کمک به مردم استفاده کنیم.

وی درباره روند تحقیقات پسته در سازمان انرژی اتمی گفت: یافتن پنکه 10 ماه طول کشید. آن را بیاورید پلاسما برای دفع آفلاتوکسین ما آماده ایم از این چراغ برای کمک به مردم استفاده کنیم.