برای جبران عقب نشینی آرادان / لزوم مستقل بودن آژانس از گرمسار – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، اردشیر مطهری صبح پنجشنبه در مراسم افتتاحیه پنج پروژه عمرانی مدیرکل فرهنگ اسلامی و رهبری با حضور وزیر فرهنگ و رهبری به همت تالار شهید فهمیده برگزار شد. آرادانا ضمن بیان عدم رشد و توسعه در نقاط مختلف گرمسار و آرادانا وی با توجه به همجواری تهران متأسفانه نامعقول است، گفت: معلوم نیست چرا در بسیاری از مسائل دیر می شود.

وی با بیان اینکه سابقه بسیار خوبی در این دو منطقه عقبه وجود دارد، افزود: مردم این دو شهر اهل علم و دانش هستند و پزشکان، متخصصان و مردمی هستند که بیش از 400 دانشمند در کشور از این شهرها خارج شده اند. و باعث افتخار آنها شد.” هست یک.

یکی از اعضای شورای ملی گفت که او 10 سال در این شهر زندگی کرده است آرادانا می گذرد اما متاسفانه توجه خاصی به آن نشده است، گفت: هنوز شعبه های زیادی وجود دارد آرادانا در شهرستان گرمسار رایج هستند.

مطهری افزود: حدود 10 مورد از این نامه تهیه و برای وزیر ارسال شده است. امیدواریم با روحیه وزرای آن با دستورات صریح و شفاف به مردم مژده بدهند و شیرینی سیزدهم را بچشند. اداره از طریق دادگاه های مختلف».