«بدون رزرو قبلی» به طرح قیمت بلیت سینما پیوست – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی موسسه بهمن سبز، پس از فیلم «حناسآزمایش‌هایی با بلیت‌های شناور در تئاترهای هنری که از هفته گذشته آغاز شد، با افزایش 75 درصدی تماشاگران در یکی، ارائه شد. هفته در عوض از فردا شنبه 13 تیرماه با توافق تهیه کننده و پخش کننده فیلم، فیلم «سویانت بدون سابقه» در طرح قرار می گیرد.

در این طرح قیمت بلیط فیلم ها بستگی دارد به چهار دلیل، هفته و روز نمایش فیلم، نوع فیلم، کیفیت سال ها و زمان صرف شده برای تماشای فیلم ارزشمند است و بینندگان می توانند با تنوع قیمت به سینما بروند.

موضوع رایج در دنیای سینمای جهان، قیمت بلیت سینما است که به طور سنتی در مدیریت فرهنگی و هنری ایران مورد توجه قرار نمی گیرد. از این رو موسسه هنری بهمن سبز با پیشگامی در استفاده از این روش و بررسی روند فروش حدود 150 سالن سینما در 8 ماه گذشته، در تلاش است تا به برنامه ای کامل و جامع دست یابد.

بهروز شعیبی برنده سیمرغ بلورین بهترین فیلم از منظر ملی چهلمین جشنواره فیلم فجر با بازی پگاه آهنگرانی، مصطفی زمانی، صابر ابر و الهام شد. راداآمین معدنحامی ترابی و رضا صابری حضور داشتند.