بدون جنبش های اجتماعی زنان، خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهان، جامعه اسلامی شکل نمی گیردبه گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام حامد تصدیری ظهر دوشنبه در نشست خبری که در سالن همایش تبلیغات اسلامی قزوین برگزار شد، اظهار داشت: در مراحل اول با 36 هزار دانش آموز شهید جنگ پیش رفتیم و امروز. پیروی وظیفه ماست. بیایید با سازندگان کشور که تنها کودک و نوجوان هستند در مسیر تبیین جهاد حرکت کنیم.

رئیس گروه کودک و نوجوان جامعه تبلیغات اسلامی با بیان اینکه کانون تبلیغات و نهادهای مرتبط نقش موثری در تبیین جهاد و دستاوردهای انقلاب دارند، تصریح کرد: در این راستا باید به عنوان یکی از مهم ترین اهداف انقلاب اسلامی در این زمینه اقدام شود. کم اهمیت آنها سازمان تبلیغات اسلامی هستند و سازمان تلاش می کند سخنان و دستاوردهای انقلاب اسلامی را به آنها برساند.

وی دفتر را خانه و خیمه ای برای تدریس عنوان کرد و افزود: دفتر جایی است که عواطف، افکار و گفتار کودکان در آن رشد می کند و استعدادهای کودکان در این مکان شناسایی می شود.

این مسئول بیان کرد: با توجه به اینکه کودکان و نوجوانان با معارف حسینی آشنا می شوند و در دفتر آموزش می بینند، سعی کرده ایم نگاه جدیدی به تابلوی حسینیه کودکان و نوجوانان برای حضور بهتر کودکان در مدرسه عشق آغاز کنیم.

وی با تاکید بر اینکه حسینیه کودکان کار بزرگی است و کودکان مخاطب اصلی هیئت هستند، تصریح کرد: در تلاش هستیم حسینیه کودکان را با قطعات لازم طراحی و شناسایی کنیم تا این اپلیکیشن این طرح را پیدا کنیم. در سال دهم محرم در نهایت می توانیم نتایج خوبی از این طرح بگیریم.

این مقام مسئول بیان کرد: بانوان فرماندهان تعلیم و تربیت، تربیت، رشد و بالندگی جامعه اسلامی هستند و حسینیه حرکت بانوانی است که دغدغه آموزش در این عرصه را دارد و تلاش می کند گامی نو در این عرصه بردارد. همکاری

رئیس سازمان علم و آموزش صدرا گفت: مهد کودک یکی از دستگاه هایی است که سعی در سرکوب رشد عواطف نزدیک مادر دارد که باید در این زمینه اقدامات لازم انجام شود.

وی تاکید کرد: اسلام مشکل تربیت را قبل از ازدواج و حتی قبل از آمیزش تعریف کرده است، اما شناخت ویژگی هایی مانند رشد عاطفی، ذهنی، شخصیتی و مردانگی و زن ضروری است.

این مسئول ادامه داد: اقدام اجتماعی در جامعه اسلامی یکی از وظایف زنان است اما با توجه به این موضوع نباید اقدام اجتماعی باعث خروج زنان از خانه شود.-اجتماعی.

وی افزود: جامعه اسلامی بدون جنبش زنان و جنبش‌های اجتماعی شکل نمی‌گیرد و زنان باید به‌عنوان مادر و به‌عنوان جنبش اجتماعی، اجتماعی در جامعه باشند، اما در این زمینه باید برای رشد فرزندان برنامه‌ریزی کرد.

حجت الاسلام تدشی گفت: یکی از مشکلات اساسی در حوزه هویت سازی این است که ما تکلیف خود را نمی دانیم و زمانی قدر خود را خواهیم دید که بتوانیم ابتدا وظایف خود را بشناسیم.

وی گفت: در حال حاضر دو طرح دختر و پسر در حاج قاسم با هدف آگاهی بخشی جوانان به وظایف و هویت خود در حال اجراست و هم اکنون بخشی از دختران در این طرح در استان ها انجام می شود.

این مسئول همچنین بیان کرد: در این رویداد چهار موضوع شامل نحوه تشخیص رشته، نحوه برنامه ریزی جراحی و نحوه ورود به واقعه به جوانان آموزش داده می شود و در نهایت با ساخت روایت در قالب به آنها آموزش داده می شود. از یک فیلم روایت ها و کارگاه ها. رشد معنوی هویت شفاهی، خانگی و خانوادگی دنبال می شود.

وی در پایان از فعالیت 14 هزار دانش آموز، 4 هزار و 500 معلم و کادر رسمی در مدارس صدرا خبر داد و گفت: در حال حاضر 200 مدرسه صدرا در کشور فعال است که شامل مدارس متوسطه و علوم تربیتی 145، متوسطه 45. اول و دهم مدارس ابتدایی هستند. .