بدشانس ترین تیم فوتبال لیگ یک هستیم – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، سعید دقیقی بعدازظهر دوشنبه در نشست خبری پس از دیدار مقابل استقلال خوزستان اظهار داشت: امروز در یکی از تیم های پربازده لیگ یک هستیم، برند و تیمی که به آن معروف است. حضور در لیگ برتر و جام باشگاه های آسیا. ما برای تجربه بازی کردیم.

وی با بیان اینکه استقلال خوزستان کادر فنی بسیار خوبی دارد، افزود: بازیکنان ما استراتژی خود را به حریف دیکته کردند و در نیمه دوم بازی بی نظیر و برتری داشتیم.

سرمربی تیم فوتبال شمس آذر قزوین ادامه داد: شانس های استقلال خوزستان به دلیل اشتباهات خودمان و در بحث فنی فرم بود.

وی با بیان اینکه جزو تیم هایی هستیم که در این فصل در لیگ اول شانسی نداریم، گفت: بعد از باخت در بازی قبل که به دلیل عدم تمرکز و اشتباهات بود، توانستیم بازی خوبی ارائه دهیم.

زهیحی با تاکید بر اینکه عملکرد ما نشان می دهد که کارمان را به خوبی انجام داده ایم، افزود: تیم بسیار خوبی هستیم و باید اعتراف کنیم که شمس آذر در فصل دوم عملکرد خوبی داشته است.

وی گفت: هر بازی فینال است پس نباید مغرور بود و باید انگیزه و قدرت مضاعف داشت.

مربی تیم فوتبال شمس آذر قزوین با بیان اینکه گلی که به ثمر رساندیم ناشی از اشتباهات اتفاقی و اتفاقات عجیب بود ادامه داد: از نظر بازیکن دستمان خالی است و امیدواریم به زودی مصدومان به تیم بپیوندند.

وی همچنین در پایان خاطرنشان کرد: منتظر حضور مسئولان در ورزشگاه هستیم و مطمئنا با حمایت این تیم نتایج بهتری خواهیم گرفت.