بخشی از رشد به دلیل هزینه بیشتر است / نظارت- خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگاران مهر، حجت الاسلام رضا براتی زاده ظهر امروز در نماز جمعه این هفته بجنورد که در مصلای امام خمینی (ره) برگزار شد، اظهار داشت: در سفر آیت الله رعیت ایسی و هیئتی از دولت در خراسان شمالی، اعتبارات زیادی دریافت شد. استان گذشته محسوب می شود.

امام جمعه موقت بجنورد ادامه داد: وزیر راه در پایان گزارش خود به شورای اداری استان میزان اعتبار تخصیص یافته برای حوزه راه را که نیازمند نظارت دقیق مسئولان در استان است، اعلام کرد. برای توزیع آنها

وی افزود: از نظر شاخص های توسعه با استان فاصله زیادی دارد و در این سفر تصمیمات خوبی گرفته شده است اما وقتی سر کار می روند آن تصمیمات تاثیر مثبتی دارد.

امام جمعه موقت به بجنورد گفت: هدفمندی بودجه یک اتفاق بزرگ و یک عملیات اقتصادی است که توسط دولت انجام می شود و از همه انتظار می رود این کار را انجام دهند. در باره آن کمک می کند.

وی افزود: دولت آقای رئیسی دولتی است که به تعهدات خود در قبال مردم و نظام و شهدا عمل کرده است و فعالیت های کلان اقتصادی و عملیات اقتصادی هدف این کمک هاست. شایسته بود رئیس جمهور چهار سال کاندیداتوری می کرد، اما این کار را کرد.

حجت الاسلام براتی زاده با تاکید بر اینکه مردم باید در این امر با دولت همراهی کنند، گفت: این گرانی ها غیرمنطقی است، بخشی از تورم غیرمنطقی است و به مازاد بر می گردد. من میفهمم باید نظارت بیشتری صورت گیرد.

وی افزود: تحریم ها و جنگ روسیه و اوکراین مشکلاتی را ایجاد کرده است اما مسلم است که بخشی از رشد به سیاست ها و برنامه های ضعیف مربوط می شود. ریختن و این شامل هماهنگی است در باره دولت های انسانی باید برای رفع این ضعف ها تلاش کنند.