با روند تروریسم، حادثه شاهچراغ – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام علی حسین زاده در خطبه نماز جمعه این هفته به مناسبت سالروز شهادت شهید حسین فهیمده و روز علم و دانش که در مسجد الغدیر این شهرستان برگزار شد. دانش آموزان وی بیان کرد: بسیج مظهر فضیلت الهی است، باید جوانان را به حضور در مکان هایی مانند بسیج تشویق کرد تا در آینده به آنها آموزش داده شود.

وی به هفته پدافند غیرعامل اشاره کرد و گفت: حفاظت غیرفعال اجزای زیادی دارد و ما در منطقه ای از لامرد قرار داریم م که یکی از مهمترین مناطق ژئوپلیتیکی است و مبتنی بر جریان شرقی-غربی است م اما شمال و جنوب توسط دو رشته کوه احاطه شده و باید مورد استفاده قرار گیرد.

وی افزود: این منطقه دارای منابع است خداوند باید تلاش زیادی کرد تا امنیت خوبی در کشور نشان داده شود زیرا امنیت عنصر مهمی است و اکنون در نزدیکی عسلویه قرار گرفته است. م و برای حفاظت از این منابع و ذخایر عظیم ما جزو بهترین مناطقی هستیم که باید روی این مشکل کار کنیم و از منطقه چهارم دریایی کمک بگیریم تا در حفاظت غیرعامل موثر باشیم.

حجت الاسلام حسین زاده امام جمعه لامرد به دلیل اقدامات وحشیانه و تروریستی نسبت به حرم آقا احمد ب حضرت موسی شاهچراغ (آ) و شهادت و مجروح شدن بسیاری هموطنان وی خاطرنشان کرد و گفت: این حمله یک حمله بد و وحشیانه است زیرا از طرفی افرادی بودند که در این مکان مقدس که بحث جناحی و سیاسی در آن وجود نداشت، مظلوم واقع شدند، بلکه تجمع اینجا صرفا برای عبادت بود. و محرمانه و نیاز دارند با خدای تو صبر کن! توانا ما این اقدام شنیع دشمنان زابون را محکوم کرده ایم.

وی گفت: این یک حرکت منزوی و با گرایش های تروریستی است که اکنون به آن می گوییم داعش، القاعده، سازمان منافقین. جیش بی عدالتی و… می دانیم.

وی افزود: این معضل و این اتفاقات جدید نیست زیرا در 43 سال گذشته شاهد فعالیت های دشمنان زبون به اشکال مختلف بوده ایم. که در زودتر گفته شود

وی گفت: رهبران این جریان و طرز فکر آنان کسانی هستند که موانع کفر دارند آمیز و دشمن مجروح شد.

خطیب جمعه لامرد گفت: دلیل انجام چنین کارهای کثیفی منافع کثیف آنها در دنیاست و ظلمی که می خواهند در دنیا انجام دهند این نظام اسلامی را زیر سوال برده است. خودشه برخیز م.

وی گفت: آنها نمی توانند به این بدنه مستحکم دست بزنند و دشمن کم می شود و این اقدام توسط آمریکا، اسرائیل و عربستان انجام می شود و دست دشمنان و سران آنها هستند که باعث آنها می شوند.

وی گفت: دامنه این فعالیت مخرب باید در دو حوزه نرم افزاری و سخت افزاری باشد جستجو کردن وی با بیان اینکه تا شکستن شیشه بانک ها، مغازه ها و گلوله های مستقیم برای مردم در حرم مطهر اهل بیت(ع) است، گفت:آ) است.

امام جمعه لامرد گفت: دشمن وحدت مردم را هدف گرفته و به دنبال تجزیه طلبان برای جدایی کرد، لر، عرب و… است. استو این کشور متحد است.

وی افزود: دولت سیزدهم در بسیاری از عرصه ها در حال رشد و موفقیت است زیرا در مسیری پویا قرار گرفته است که دشمن سعی در تضعیف آن دارد.

وی گفت: تسریع افول و نابودی رژیم منحوس صهیونیستی و افول غرب ممکن است دیدن و دشمن سعی دارد جلوی این نیرو را بگیرد و با جبهه مقاومت که هر روز قوی تر می شود مقابله کند تلخ و شیرین است.

امام جمعه لامرد با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی قوی‌تر می‌شود و جامعه جهانی قدرت نظام اسلامی را واضح‌تر می‌بیند و بهتر درک می‌کند و جمهوری اسلامی ایران قوی‌تر می‌شود، افزود: یا حتی دلمان غمگین است. این اقدام سودمند است و وحدت بین مردم افزایش می یابد و آزادی از دشمن بیشتر می شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: این کشور با رهبران خود قیام کرده و مصمم است به اوج نهایی خود برسد.

پس از اقامه نماز جمعه مردم لامرد با حرکتی خودجوش از مصلی الغدیر این شهر تا میدان شهید لامرد، راهپیمایی و حرکت دشمنان زابون را محکوم کردند و از دولت مردان خواستند که دست از کار بکشد. این در اسرع وقت دسترس این فعالیت ها را جدی بگیرید.