باید جلوی بدمینتون زنجان گرفته شود – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر جواد بازرگان بعدازظهر چهارشنبه در جلسه هیئت بدمینتون استان زنجان که با حضور دبیر فدراسیون در سالن کنفرانس مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان برگزار شد، وی تاکید کرد: ورزش بدمینتون در زنجان باید متوقف شود.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه مسئولیت هایی که امروز بر عهده ما گذاشته می شود بسیار گرانبها و زمان بسیار کوتاهی است که باید از آن به درستی استفاده کنیم، خاطرنشان کرد: تجربه نشان داده کسانی که به مسئولیت خود وفادار بوده اند می توانند در اعتلای جامعه الگو باشند. .

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان یادآور شد: در عرصه ورزش باید از تجربیات سالمندان خود به نحو شایسته استفاده کرد، لذا بستر را برای اقدام و حضور جوانان در این عرصه فراهم کرد، لذا امیدواریم بتوانیم قدر گذشته را بدانید، از همه از مهارت های این رشته به درستی برای جبران عقب ماندگی در این صحنه استفاده کنید.

بازرگان با تاکید بر اینکه یکی از مواردی که انتظار می رود در هیئت جدید بدمینتون استان مورد توجه قرار گیرد رسیدگی ویژه به شهرستان است، خاطرنشان کرد: علاوه بر حفاظت از شهرستان باید در عملیات نیز مشارکت جدی داشته باشیم. بخش عمومی؛ چرا که از دل همین برنامه هاست که می توانیم عملکرد قابل قبولی در عرصه قهرمانی داشته باشیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان با اشاره به اینکه وجود زیرساخت های قوی در این حوزه می تواند به فدراسیون در برگزاری رویدادهای مختلف و میزبانی کمک کند، گفت: نه باید به گونه ای عمل کرد که بدمینتون زنجان به جای خود بازگردد.

یادآور می شود، در جلسه هیات بدمینتون استان زنجان، غلامرضا باقری با 12 رای به عنوان رئیس این هیات انتخاب شد.