بانک ملت به عنوان اولین بانک کشور در حوزه انرژی به نقش خود ادامه می دهد – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهان


به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی بانک ملت، رضا دولت آبادی در این دیدار با ابراز تمایل بانک ملت برای افزایش روابط و حمایت از پروژه های بین حوزه پتروشیمی با استفاده از تمامی تخصص ها و ابزارهای مالی بانک ملت و این شرکت، اظهار داشت: این بانک با توجه به ظرفیت های موجود در حوزه پتروشیمی، از پروژه های خود حمایت می کند. عرضه بیان شده توسط سرمایه این بانک.

مدیر عامل بانک ملت در مورد عرضه مالی و سرمایه گذاری این بانک ده ها پروژه فوق العاده و پروژه های کلان در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی و از این رو در اشتغال زایی و رشد اقتصادی و توسعه کشور نقش دارد، تاکید کرد: بانک ملت همچنان به عنوان اولین بانک در حوزه انرژی کشور خواهد بود. این صنعت و فعالان این بخش.

تداوم نقش بانک ملت به عنوان اولین بانک کشور در حوزه انرژی

عبدالعلی علی عسگری، مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس در این نشست که در غرفه این بانک در محل نمایشگاه برگزار شد، با اشاره به جایگاه ویژه بانک ملت در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی و نقش کلیدی آنها در عرضه منابع مالی در این زمینه ها بر لزوم افزایش همکاری ها و ارتباطات بین دو طرف تاکید کردند.

وی نقش بانک ملت در تاسیس را برجسته کرد پتروپالایشگاه Bedlong و پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس و حمایت و سرمایه گذاری در پروژه های جدید در بخش پتروشیمی، پالایشگاه ها و شرکت های شیمیایی، مستلزم گسترش روابط بانک با صنایع پتروشیمی خلیج فارس و شرکت های مرتبط در حوزه جدید است.