بالاترین رقم مداحی اردبیلی معرفی شد – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر، در مراسمی که عصر سه شنبه در سالن اجتماعات پارک بانوان اردبیل برگزار شد، 10 مداح برتر آذری زبان توسط مداحان جوان و جوان استان های مختلف کشور معرفی و شناسایی شدند.

در این مراسم مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل گفت: منطقه آذربایجان با عشق و تعهد به ورزشگاه سیدالشهدا.آ) و قمر منیر بنی هاشم حضرت عباس(ع)آ) شهرت عمومی و منحصر به فرد و مورد انتظار است خط سرافرازترین شاعران و مداحان جهان اسلام بدرخشند.

علی ملا احمدی وی گفت: در قالب برنامه «حسین نوه پسرکه برای سومین سال به میزبانی پایتخت برگزار می شود حسینیت اردبیل برگزار شد که بیش از 100 متقاضی آثار خود را به دبیرخانه این برنامه ارسال کردند و در مرحله اول با نظر داور 40 نفر انتخاب شدند.

وی گفت: این جوانان و جوانان در 10 گروه چهار نفری و در قالب 16 برنامه مداحی تهیه و تولید شدند تا پس از پخش شبکه سبلان و ارائه برنامه توسط این فاخرها بهترین ها را انتخاب کنند.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل افزود: امیدواریم با فعالیت هایی که در قالب این برنامه راه اندازی شده است بتوانیم در مناطقی که جمعیت آذری در آن مستقر هستند و در صحنه ملی آموزش و تحویل جامعه بدهیم. در آینده. سالها.”

ملا احمدی وی در بخشی دیگر از سخنان خود خاطرنشان کرد: تلاش ما بر این است که این نوجوانان و جوانان بیش از پیش دارای محتوا و ماهیت قیام سیدالشهدا باشند.آ) همچنین شور و شعور حسینی شناسایی و مبنای انتقال مفاهیم و مبانی ارزشمند در قالب این برنامه ها قرار خواهد گرفت.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل استان اردبیل را مرکز تعلیم و تربیت مداحان ممتاز و ممتاز اعلام کرد و ادامه داد: خانواده مرحوم مؤذن زاده اردبیلی و مداحی معروف و نامدار این استان در سطح کشور و بین المللی. سطح توانست نام خوب و شایسته ای را از Remember them به دست آورد.

به گزارش خبرنگار مهر، در پایان این مراسم به سخنرانان برجسته جوایز و هدایایی اهدا شد.