بازگشت ترامپ به توییتر – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا در گفت و گو با فاکس نیوز درباره بازگشتش به توییتر پس از خرید این شبکه اجتماعی توسط ایلان ماسک اظهارنظرهایی کرد.

با وجود اینکه ایلان ماسک به صراحت اعلام کرد که اکانت توئیتر ترامپ را به او برمی گرداند، اما گفت: من به ایلان علاقه مند هستم، اما همچنان در Truth (شبکه اجتماعی دونالد ترامپ) هستم!

وی در سخنانی که بازگشت احتمالی او به توییتر را تایید می کند، افزود: البته هر جا که باشد منتشر می کنم.

برخی منابع آمریکایی سخنان ترامپ را به معنای قریب الوقوع بودن بازگشت وی به توییتر دانستند، به ویژه اینکه ایلان ماسک، مالک جدید توییتر نیز تمایل خود را برای این کار اعلام کرده است.

مقامات شبکه اجتماعی توییتر پس از حمله هواداران ترامپ به ساختمان کنگره آمریکا در 6 ژانویه 2021، صفحه ترامپ را مسدود کردند.

ماسک که خود را حامی آزادی بیان می‌داند، پنج‌شنبه گذشته مدیران ارشد را برکنار کرد اما توضیح نداد که چگونه به اهداف بلندپروازانه دست می‌یابد.

پیش از این، ترامپ در بیانیه‌ای در فروم حقیقت گفت که خوشحال است که توییتر پس از استخدام ماسک در دستان خوبی قرار دارد، اما نگفت که آیا به حساب کاربری خود بازخواهد گشت یا خیر.