ایستادگی ارتش صهیونیستی در کرانه باختری – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از النشره، شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی از استقرار نیروهای این رژیم در کرانه باختری رود اردن خبر داد.

بر اساس این گزارش، این شبکه اعلام کرد که ارتش اسرائیل شب قبل از سال نو عبری در کرانه باختری به حالت آماده باش درآمده است.

این رسانه صهیونیستی افزود: ارتش رژیم صهیونیستی در حال آماده شدن برای گسترش عملیات خود در نابلس و جنین در شمال کرانه باختری و سپس در صورت لزوم به مناطق دیگر است و این امر چندین ماه طول می کشد.

این در حالی است که هلال احمر فلسطین روز جمعه از مجروح شدن 38 فلسطینی در درگیری با نظامیان صهیونیست در شرق نابلس و شرق قلقیله در کرانه باختری خبر داد.

همچنین منابع محلی اعلام کردند در درگیری امروز در روستای کفر قدوم در شرق قلقیلیه 7 فلسطینی بر اثر اصابت گلوله های ارتش رژیم صهیونیستی زخمی شدند.

این در حالی است که روز گذشته در جریان یک حرکت ضد صهیونیستی در رام الله دست کم هشت صهیونیست به شدت مجروح شدند. گفته می شود یک شهروند فلسطینی این اقدام را در پمپ بنزینی در منطقه همجوار جنوب غرب رام الله انجام داده و در همان محل حادثه نیز کشته شده است.