ایران با پیامی جدید برای کمک به شما – خبر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر در تماس تلفنی حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان و سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه در خصوص مناسبات دو جانبه روند مذاکرات وین، تحولات تغییرات و برخی از تحولات بین المللی گفتگو و تبادل نظر کردند.

طرفین با اشاره به سفر رافائل گروسی، مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی به تهران اعلام می‌کند که اکنون آژانس در مسیر درست همکاری فنی با ایران قرار دارد و توافق حاصل شده است.

امپراطور گفت: ما با قدرت و قوت فراوان نزد شما خواهیم آمد. مطمئن شوید که همه مواد تمیز و تمیز هستند.

وزیر امور خارجه کشورمان با تاکید بر لزوم رفع تحریم ها اعلام کرد: به توافق برسیم و می توان زمینه را برای همکاری با کشورهای مختلف جمهوری اسلامی ایران و از جمله شرکای خود را گسترش داد.

امیرعبداللهیان با جنگ برای اینکه ما هم با هم و هم با مخالفت مخالفیم کرد: روشن است که همکاری های جمهوری اسلامی ایران با هیچکشوری از جمله روسیه نباید متأثر از فضای تحریم باشد.

«سرگئی لاوروف، وزیر امور خارجه فدراسیون روسیه نیز در این گفتگوی تلفنی برای همکاری های ایران و روسیه در زمینه های مختلف، از جمله حیطه های مختلف روابط تجاری و اقتصادی اقتصادی کرد.

و پادشاه اسرائیل از شهر اورشلیم بیرون آمد و در شهرهای بنی اسرائیل ساکن شد.

«برای مقصود» به قصد التزام کار روسی به مقصود دو طرف در هر یک از دو کشور.

دو در این مکالمه در خصوص برخی دیگر از مسائل منطقه ای و بین المللی از جمله بحران مذاکرات، روند مرحله حل موضوع سوریه و نشست آنتالیا در ترکیه به تبادل نظر پرداختند.