ایران اسلامی به نفع خود مردم را مماشات نمی کند – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید جواد موسوی در خطبه های نماز جمعه این هفته لامرد اظهار داشت: دشمنان ایران اسلامی بدانند که مردم ایران در کنار هر مشکلی، اندیشه های نوین را درباره براندازی اسلام به گور خواهند برد. ایران.

امام جمعه موقت لامرد درباره اقدامات دزدان دریایی یونانی و آمریکایی صحبت کرد و می گوینددو حمله تانک یونانی از ایران اسلامی در ساحل بندرلنگه و دیگری در سواحل عسلویه بار دیگر اقتدار خود را به جهانیان نشان دادیم.

وی گفت: سپاه به یونان هشدار می دهد که کشتی ایرانی را که بایر است آزاد کند دو ماه پیش از این اگر کشتی های ایرانی آزاد نمی شدند، 17 کشتی یونانی ایران اسلامی را تصرف می کردند.

وی افزود: غرب بداند که ایران اسلامی به نفع خود از هیچکس مماشات نخواهد کرد.

وی گفت: اگر غرب بخواهد به رفتار خصمانه خود ادامه دهد، دشمن با هر نیرویی که بتواند مجازات خواهد شد.

او از ده سال کرامت و میلاد امام علی بن موسی گفت رضایت (ع) گفت: نقطه قرمز امام و فیلم است بی احترامی به آنچه مقدس است Holy Spider یک بازی استراتژیک است که ما با ایران هراسی و اسلام هراسی روبرو هستیم.

خطیب جمعه لامرد از اهالی فرهنگ که دغدغه فرهنگ را دارند خواست تا پاسخگوی این سیلاب ها و عناصر سمی باشند. مسلوک با تولید کار و شکوه در عرصه دین وملی آماده کردن.

وی گفت: مردم ایران اسلامی در برابر توهین های شما ساکت نخواهند نشست.