ایجاد 250 شغل در صنایع دستی مازندران – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانمهدی ایزدی در گفتگو با خبرنگاران مهر با اعلام اینکه این ساختمان که طبق بند الف تبصره 18 به هنرمندان و صنعتگران پرداخت می شود باعث تغییر رشته صنایع دستی در مازندران می شود، افزود: به این ساختمان کارگاه صنایع دستی دارای مجوز داده می شود. که کارگاه های آموزشی و فردی را انجام می دهد.

وی همچنین افزود: تاکنون 163 متقاضی زیربنای 450 میلیارد آریاری مجوز دریافت کرده اند که از این تعداد 13 نفر دارای پروانه کارگاهی و هر کدام 150 متقاضی در حوزه صنایع دستی فعالیت می کنند.

وی با اشاره به اینکه کارگاه تولیدی صنایع دستی از هم اکنون آماده و اعلام آمادگی کرده است تا پس از تامین زیرساخت ها، 15 تا 20 شغل جدید ایجاد کند، گفت: با پرداخت این زیرساخت به متقاضیان، 250 نفر شغل ایجاد می شود. از صنایع دستی

ایزدی یادآور شد: بازدید بازرسان از کارگاه های تولیدی مذکور قبلاً برنامه ریزی و انجام شده است و پروژه هم اکنون در مرحله اعتبارات و تسویه حساب است. تی

رئیس اداره کل میراث فرهنگی مازندران گفت: مکان 18 نت به عنوان سیاست حمایت از هنرمند در حال حاضر یکی از اولویت های معاونت صنایع دستی، توسعه، تجهیز و ایجاد آثار جدید در کارگاه های صنایع دستی محسوب می شود.