ایجاد فرصت های توسعه فرهنگی در رشت – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان


به گزارش خبرنگار مهر، مدیر کل کتابخانه های سرلشکر گیلان پیش از ظهر دوشنبه در جلسه تکریم و توجیه رئیس اداره کتابخانه ها های مردمی شهرستان رشت گفت: احداث کتابخانه عمومی ساختمان مهر، تکمیل پروژه بزرگ کتابخانه مرکزی رشت و احداث کتابخانه عمومی امام رضا(ع)ع) و توسعه زیرساخت های فرهنگی مناسب از اولویت های مجموعه این نهاد و انتظارات از رئیس جدید رشت است.

پریسا کرمی ضمن قدردانی از زحمات 4 ساله مرتضی اکبری به عنوان رئیس سابق این اداره، افزود: این مراسم در محل کتابخانه برگزار شد. های مردم شهر رشت با سیاست جمع آوری موافقت کردند و برای ترویج کتابخوانی تلاش کردند.

ایجاد فرصت های توسعه فرهنگی در رشت

باید توسعه فرهنگی رشت را مد نظر قرار داد

فرماندار رشت نیز در این نشست گفت که مدیر کتابخانه جدید است های مردم این شهر دارای روحیه انقلابی و جهادی هستند، گفت: ایجاد فرصت برای توسعه فرهنگی یکی از بزرگترین نیازهای شهر رشت است که باید در اولویت قرار گیرد.

حمیدرضا امام پناهی همچنین از زحمات مرتضی اکبری در زمان حضور و نقش وی در تکمیل پروژه کتابخانه مرکزی رشت، احداث کتابخانه عمومی مسکن مهر و احداث کتابخانه تشکر کرد. آه تو پویا در کتابخانه عمومی امام رضا(ع)ع) وی نسبت به شهردار جدید ابراز امیدواری کرد.

رئیس سابق حوزه کتاب نیز در پایان این نشست از زحمات چهار ساله «مرتضی اکبری» تقدیر کرد. های سردار «پوریا قویدل» شهرستان رشت به عنوان سرپرست این اداره جدید منصوب شد.