ایجاد شکاف بین نسل های گذشته و آینده هدف اصلی دشمن است – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر، سردار غلامحسین محمدی بعدازظهر پنجشنبه در مراسم بزرگداشت شهید والفجر یک اظهار داشت: دشمن در پی ایجاد یأس و ناامیدی و گسترش آن هر روز در ایجاد شکاف بین نسل های سربلند گذشته و نسل های آینده دار است. در آینده.

وی افزود: ملت های دشمن در حوادث اخیر به دنبال ایجاد تفرقه و تفرقه بین نسل ها و شیوه های زندگی هستند و تبیین دستاوردهای دفاع مقدس و عنایات قدرت بیکران او می تواند این نقشه شوم دشمن را شکست دهد.

فرمانده سپاه حضرت عباسآ) استان اردبیل با تاکید بر اینکه دفاع مقدس کپی تولد ملت ایران است، گفت: ملت ایران در برهه ای از تاریخ مورد هجمه قرار گرفت که هنوز انقلاب نوپای اسلامی به درخت خار تبدیل نشده بود. جوانان یک مرد بود.

سردار محمدی اصل ادامه داد: ملت ایران در مقابل مستکبران شرق و غرب خود را تنها و درمانده دید و به کمک سلاح ایمان توانست بحران را مهار کند.

همچنین فرمود: او مرد شجاعی است شیر نر ایران اسلامی بار دیگر عاشورا را تاریخ ساز کرد و درس تاریخی فراموش نشدنی را در اختیار قدرت های بزرگ شرق و غرب قرار داد.

به گزارش پرس از مهر، یادواره شهدای والفجر 1 با محوریت 108 شهید استان اردبیل در موزه دفاع مقدس استان و نمایشگاه فرهنگی رزمی والفجر برگزار شد. سایت. عملیات 1. مراسم دیگر شامل نواختن موسیقی، شعرخوانی و مداحی است.