ایجاد شبکه ملی خبر چیزی است که امروز کشور به آن نیاز دارد – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام حجت الله اسماعیلی در خطبه های نماز جمعه این هفته قرچک خواستار تبیین کار نظام اسلامی برای پرهیز از سیاه نمایی شد و گفت: امروز معاندین در تلاش هستند تا سوال بپرس. زندگی پیامبر بزرگوار اسلام و تباهی امت، نه در زمان آغاز اسلام که به جاهلیت جاهلی رفتند، البته غرب و غرور بدانند که هرگز مخالف نیستند. اسلام ناب محمدی مبتنی بر اندیشه عقلی و فقهی.

وی بیان کرد: ایدئولوژی غربی در جهل بشری شکل گرفته و هدف و هدفی ندارد، در این طرز تفکر علم، علما و علما بی معنا هستند و علمی که بشر را به کمال نرساند، کاربرد ندارد.

اسماعیلی درباره قیام اخیر گفت: یکی از برکات بزرگ قیام اخیر این بود که دشمن با بیان شفاف هدف خود برای به چالش کشیدن نظام حرم جمهوری اسلامی وارد میدان شد و نشان داد که موضوع حجاب نه دیگر وجود دارد. عذری نیست و در مقابل اسلام، پیامبر، امام اطهار، قرآن، اهل بیت و مهدویت مخالفت و دشمنی دارند. در طول تاریخ ثابت شده است که بین آمریکا، اسرائیل، انگلیس و آل سعود دشمنی وجود ندارد. با ملت های دیگر به جز مسلمانان دشمن آنها ملت مظلوم فلسطین، حزب الله لبنان، حشدالشعبی عراق، انصارالله یمن و احیای برادری سنی و شیعه در افغانستان مرهون اسلام ناب محمدی در برابر زیاده خواهی آنهاست.

امام جمعه قرچک تاکید کرد: با وجود ادعای مدنی غرب، این مسلمانان بودند که در همه عرصه ها پیشرفت کردند و نماینده جهان تمدن بودند.

وی درباره حمله رسانه های غربی به ایران اسلامی گفت: امروز کشور نیاز به بسترسازی رسانه ای دارد چرا که غرب از رسانه ها نه برای نشان دادن حقیقت، بلکه برای تحریف حقایق نظام اسلامی استفاده می کند. اما آنها از آمریکا، اسرائیل و دولت سعودی بسیار دریافت می کنند، بنابراین ایجاد یک شبکه خبری ملی چیزی است که کشور اکنون به آن نیاز دارد.

امام جمعه قرچک در بخشی دیگر از خطبه های نماز جمعه قرچک گفت: پیوند والدین و مربیان، خانه و مدرسه از اهمیت ویژه ای برخوردار است که برای خدا درس می خواند و برای معرفت او تلاش می کند و خدا را تعلیم می دهد، نام او در بهشت ​​ثبت می شود. .

وی گفت: امروزه همه موظفند نسبت به نیازها و شرایط دانش آموزان آگاهی لازم را به دست آورند و علاوه بر تدریس، تربیت و اخلاق که در سال های اخیر مورد بی توجهی قرار گرفته و به طور کلی حوزه آموزش و پرورش مورد بی توجهی قرار گرفته است. کشته و دفن شد. چیز مهم. دادن