اکنون زمان تحقیر افرادی است که می خواهند پرچم انقلاب را پایین بیاورند – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام اسماعیل روشنتون در خطبه نماز جمعه امروز تبریز گفت: امروز روز هرج و مرج و رسوایی مردمی است که می خواهند پرچم را بخوابانند.انقلاب. جالب است که مثلاً می‌خواهند از زنان محافظت کنند، اما خودشان زنان را در کمپ اشرف عقیم کردند.

وی ادامه داد: به نقل از حدیثی از امام صادق(ع)آ) وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب فرمودند نقش دشمن آشکار است و تاریخ آن را فراموش نخواهد کرد گفت: لذا برخی در زمین دشمن بازی نمی کنند.

وی افزود: رهبر انقلاب فرمودند نقشه دشمن یک برنامه موقت است قادر به انجام آن نیست آنها می خواستند ظاهر شوند و همچنین بر جدایی و قضاوت های متفاوت برای افرادی که در اغتشاشات حضور داشتند اصرار داشتند.

حجت الاسلام روشن تن، اقتصاد را نقطه عطف یک کشور اعلام کرد و گفت: هر چه اقتصاد قوی تر باشد، کشور می تواند خود را نشان دهد، بنابراین باید دل خود را بر حذف مسئولان بگذارد. ریتم; اسلام مخالف ثروت نیست، بلکه با توزیع ناعادلانه منابع و ثروت در جایی که غنی و فقیر است مخالف است.

وی خاطرنشان کرد: اگر ارتباط بین دانشگاه و صنعت بیشتر شود، عدم تداخل در کشور بیشتر می شود. نه در برابر ثروت، بلکه علیه توزیع ناعادلانه ثروت و ثروت.

وی همچنین گفت: رهبر معظم انقلاب. در کنگره شهدای ورزش تاکید کردند که امروز دنیای ورزش است اثر از حضور شهداست; شهید ابراهیم هادی قهرمان بزرگی است که رزمندگان او را الگو قرار دادند. بنابراین شهدای ورزشی یا قهرمانان حجابی که نشان دادند حجاب محدودیت نیست بلکه یکی از این موارد مصونیت است.

امام جمعه موقت تبریز با اشاره به میلاد پیامبر(ص)آ) و امام جعفر صادقآ)یادآوری: امیدوارم خداوند به همه ما خیر بدهد قسمتی از امت پیامبر اکرمپ) گذاشتن، صحبت کردن پیامبر اکرم (پ) خیلی سخت است؛ قرآن كريم چهار هديه به پيامبران خدا داد كه اولين آن خود قرآن است.

وی در پایان تاکید کرد: عصمت، مال عظیم و خلقت عظیم سه موهبت دیگر از جانب خداوند است. پیامبر اکرم (پ) و باید با استفاده از رفتار پیامبر (ص) مقایسه شود.پ) مراقب باشید و شخصیت و شخصیت خود را بسازید.