اکران فیلم «لوپتو» در سینما کرمانشاه – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانمحمد جواد احضار کردن وی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: انیمیشن سینماییلوپتواز فردا چهارشنبه 20 آبان 1401 در سینماهای آزادی و بیستون کرمانشاه اکران می شود.

وی افزود: این انیمه که داستان آن بر روی یک کارگاه خلاقانه اسباب بازی تمرکز دارد لوپتو به تهیه کنندگی محمدحسین صادقی و کارگردانی عباس عسکری محصول مرکز پویانمایی سوره حوزه هنری کشور است.

مدیرکل امور سینمایی حوزه هنری استان کرمانشاه گفت: لوپتو این فیلم موزیکال با فضایی فوق العاده و هیجان انگیز است که توسط هنرمند کرمانی با تکنیک های سه بعدی در یک استودیو بزرگ ساخته شده است.

احضار کردن وی به جوایز فراوان این انیمیشن در جشنواره کودک و نوجوان اشاره کرد و گفت: با توجه به اکران این انیمیشن فوق العاده در فصل مدرسه امیدواریم اما با استقبال خوبی در سینماهای استان ها مواجه شود.

وی تاکید کرد: پروژه ها و برنامه های مختلفی برای خانواده های استان کرمانشاه در کنار پخش این انیمیشن در نظر داریم که طی روزهای آینده اعلام می شود.

مدیرکل امور سینمایی استان کرمانشاه در خصوص پخش موبایلی این انیمیشن گفت: امکان پخش این فیلم در شهرستان های استان نیز وجود دارد و بنا به درخواست مخاطبان این فرصت وجود دارد تا کودکان بتوانند راه بروند. دور و بر. و هموطنانی که سینما ندارند میتوانند این انیمیشن را ببینند فراموش نشه

احضار کردن وی گفت: خانواده های علاقه مند می توانند به سایت گیشه 7 به نشانی www.gisheh7.ir مراجعه و بلیت خود را تهیه کنند.