اکثر زنان بازداشت شده از جزیره ریکرز منتقل می شوند


بیش از 200 نفر که در حال حاضر در تأسیسات بدنام زنان جزیره ریکرز نگهداری می شوند ، به زندان های عمومی شهرستان وستچستر منتقل می شوند ، این آخرین تلاش برای کاهش جمعیت زندان متاثر از بحران است.

فرماندار کتی هوچول و شهردار بیل دی بلاسیو روز چهارشنبه از توافق مشترک بین ایالت و شهر برای انتقال “تقریباً همه زنان و افراد دارای هویت غیرمجاز” از جزیره در هفته آینده خبر دادند.

در مجموع 230 زندانی که در مرکز رز M. سینگر در جزیره ریکرز نگهداری می شوند ، به مرکز اصلاح و تربیت بدفورد هیلز و تاسیسات اصلاحی تاکونیک ، در 40 مایلی شمال شهر نیویورک منتقل می شوند.

به گفته هوچول ، این حرکت موقتی خواهد بود و “به کاهش مشکلات کارکنان ، محدود کردن مشاغل و افزایش امنیت چند صد بازداشتی کمک خواهد کرد.” هنوز مشخص نیست که آیا مرکز خواننده رز M. باز می شود یا خیر.

کسانی که در زندان زنان هستند مدت هاست که شرایط کثیف ، کمبود منابع پزشکی و سوء استفاده گسترده توسط نیروهای امنیتی را گزارش کرده اند. در سال 2017 ، شهر یک پرونده 1.2 میلیون دلاری از دو زن که ادعا می کردند بارها مورد تجاوز و تجاوز کارکنان زندان در زندان معروف به روزی قرار گرفته است ، حل و فصل کرد.

در بیانیه ای ، انجمن عدالت زنان ، که برای بستن زندان زنان فعالیت می کرد ، با تمجید از این تصمیم ، از شهر خواست تا آزادی زنان بازداشت شده را تسریع کند ، که می توانند جایگزینی برای زندان باشند.

شارون وایت هریگان ، مدیر اجرایی این گروه می گوید: “این محل آسیب های باورنکردنی برای مادران ، دختران و خواهران ما بوده است که اکثر آنها خود قربانی سوء استفاده بوده اند.” “شفا امروز آغاز می شود.”

این زندان که در سال 1988 افتتاح شد دارای یک اتاق کودک با 25 تخت است و اخیراً یک مرکز تخصصی برای افراد تراجنسیتی اضافه شده است. در سال 2019 ، لیلین پولانکو ، زن 27 ساله تراجنسیتی که به دلیل روسپی گری و داشتن مواد مخدر در سطح پایین ممنوع الخروج شده بود ، در یک سلول انفرادی در یک منطقه مسکونی مرده پیدا شد. این شهر مبلغ 5.9 میلیون دلار به خانواده پولانکو پرداخت کرد.

به گفته هوچولا ، هر فردی که در حال حاضر تحت درمان جایگزینی هورمون در رایکرز قرار می گیرد ، در مراکز درمانی وستچستر به درمان دسترسی خواهند داشت.

در بیانیه مطبوعاتی آمده است که اداره اصلاحات دو بار در روز حمل و نقل را برای اعضای خانواده و زندانیان نزدیک به محل ارائه می دهد و محل تحویل اتوبوس در هر منطقه به جز استاتن آیلند وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید