اهدای 50 جهیزیه به مددجویان بهزیستی در کرمانشاه – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانمیشم کلهری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: کمپین احسان با هدف تامین جهیزیه زوجین در مناطق محروم است و در این کمپین ۵۰ جهیزیه برای مددجویان بهزیستی کرمانشاه اعطا شد.

وی افزود: اقلام در نظر گرفته شده به عنوان جهیزیه شامل یازده قلم شامل یخچال، تلویزیون، پتو، موکت، جاروبرقی، لوازم آشپزخانه، اجاق گاز، ماشین لباسشویی و اتو است و تعداد هر جهیزیه 50 میلیون تومان است.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) گفت: طرح تشویقی احسان که اهدای البسه و لباس نو به مناطق محروم و نیازمند استان کرمانشاه است و کمپین مهر مادری که برای اهدا و توزیع است. . از جمله اجناس و البسه مورد نیاز نوزادان و بخشی از هزینه های درمانی است که از دیگر برنامه های ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) است.

وی به دیگر کمپین ها در این مرکز اشاره کرد و گفت: اهدای 400 دستگاه کولر گازی و اعتبار برای تعمیر کولر گازی به خانواده های نیازمند در راستای کمپین نسیم احسان و 6000 بسته معیشتی در مناطق کم برخوردار استان کرمانشاه با کمپین همزبانی توزیع شد. . است.

کلهری گفت: کمپین احسان غدیر با پخت و توزیع 100 هزار غذای گرم در روز عید غدیر در استان کرمانشاه انجام شد و مجموع آن 9 میلیارد تومان برآورد شد که از طریق این طرح در اختیار خانواده قرار می گیرد. احسان. پایه ای.